Gdzie przedłużyć włosy?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Gdzie przedłużyć włosy?

Postautor: KarolinaSeb » 02 lut 2017, 8:47

Witam, mam pytanie, gdzie najlepiej przedłużyć włosy i jaką metodą, aby efekt był trwały a włosy piękne i gęste?
KarolinaSeb

Re: Gdzie przedłużyć włosy?

Postautor: KasiaBasia » 02 lut 2017, 8:54

Ja ostatnio wybrałam Great Lengths. Ich włosy są bardzo wysokiej jakości, mają wieloletnie doświadczenie, a nie oszukujmy się, akurat włosów nie można dawać byle amatorom. Sprawdź sobie na ich stronie, używają np. metody GL Apps.
KasiaBasia

Postautor: KarolinaSeb » 02 lut 2017, 9:00

A myślisz, że mają jakieś kolorowe włosy, np pudrowy róż? Chciałabym mieć ładne ombre, ale w kolorze
KarolinaSeb

Postautor: KasiaBasia » 02 lut 2017, 9:04

Jasne, nie powinno być z tym problemu :) Mają duży wybór odcieni w Great Lengths, w końcu już nie mamy tylko blond, kasztanowych albo czarnych włosów ;) ;)
KasiaBasia

Postautor: Natalia » 23 lut 2017, 9:26

Popieram poprzedniczkę :) znam Great Lengths i wiem, że można im zaufać. A co do koloru włosów - na pewno znajdziesz taki, który Ci się wymarzył. zresztą warto do nich napisać, z tego co wiem to dość szybko odpowiadają na wszelkie wiadomości.
Natalia

Postautor: Elwira » 01 kwie 2017, 7:04

Ja też tam przedłużałam. Nie jakieś długie pasma, ale zawsze. Mimo upływu czasu włosy wyglądają świetnie, z kolorem także sie nic nie dzieje, więc naprawdę warto akurat w Great Lengths przedłużać włosy.
Elwira

Postautor: borynka » 19 kwie 2017, 22:10

możesz sobie sama włosy przedłużyć, wystarczy kupić sobie pasemka clip in i w prosty sposób sama przedłużysz je w zaciszu domowym. Ja zamawiałam w Rubin Extensions, bardzo dobrej jakości włosy rubin-extensions.pl
borynka

Postautor: Dona332 » 24 maja 2018, 10:41

z przedłużania byłam zadowolona jedynie w great lengths. mają siedzibę w poznaniu, ale wiem,że ich metodą można przedłużyć włosy także w ich salonach autoryzowanych na terenie całego kraju.Włosy nie są po takim przedłużaniu poniszczone, i wyglądają bardzo naturalnie. w dodatku od razu można też u nich zrobić pełną koloryzację jeśli chcemy
Dona332

Postautor: niezapominajka » 24 maja 2018, 10:46

Ja też zastanawiam się nad przedłużaniem. Koleżanka ma i wygląda świetnie. Do tego moje włosy tak wolno rosną... a jednak długie włoski dodają uroku :)
SKUTECZNY zabieg na nadmierne owłosienie: http://www.kociewiak.pl/wiadomosci/10300,vectus-depilacja-laserowa-w-gdyni Sprawdź!
Awatar użytkownika
niezapominajka

Postautor: aniani » 01 cze 2018, 12:59

Ja przedłużałam, prostowałam, malowałam i niestety musze powiedzieć, ze zaczęły mi wypadać. Uratowałam swoje własne tymi plastrami: dermastic.eu/dermastic/plastry-przeciw-wypadaniu-wlosow.html jednak one działają a szukałam pomocy już wszędzie! No i do tego dobra suplementacja oczywiscie!
aniani

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie