Gdzie przedłużyć włosy?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Gdzie przedłużyć włosy?

Postautor: kingamaciejec » 12 cze 2018, 7:29

Ja robiłam przedłużanie metodą nano w Miraflores. Trochę się bałam, że to wyjdzie jakos sztucznie, ale nie da się odróżnić doczepianych od moich ;) pewnie też dlatego, że używają naturalnych włosów.
kingamaciejec

Postautor: jokastka » 24 lip 2018, 7:23

[quote="kingamaciejec"]Ja robiłam przedłużanie metodą nano w Miraflores. Trochę się bałam, że to wyjdzie jakos sztucznie, ale nie da się odróżnić doczepianych od moich ;) pewnie też dlatego, że używają naturalnych włosów.[/quote]

W Miraflores mają system Hairdreams i dlatego te włosy wyglądają dobrze. Robiłam już kilka razy takie przedłużanie i u mnie się sprawdza najlepiej ze wszystkich sposobów, nie obciąża mi cebulek i długo się trzyma.
jokastka

Postautor: olaruczyk » 25 lip 2018, 8:10

Zależy o jakie miasto pytasz. Ja robiłam w salonie Miraflores u pani Elwiry Maj, tj. warszawa. Bardzo dobra trycholog, kompetentna, zna się na rzeczy. Jestem naprawde zachwycona :) Wykonano mi wszelkie koniecznie badania- skóry głowy, cebulek, mieszków włosowych. Przedłużone włosy są super - to sa naturalne hairdreams, idealnie wpasowały się w moje naturalne i dodatkowo nie obciążaja:)
olaruczyk

Postautor: tytin2 » 30 sie 2018, 13:23

ja przedłużałam laserowo w Miraflores łomianki pod warszawą - polecam:) Dodatkowo wykonano badanie skóry głowy, więc wszystko jest w porządku:)
tytin2

Postautor: katarin » 27 lis 2018, 13:54

Ja przedłużałam w Miraflores pod Warszawą w Łomiankach.Polecam bardzo panią Elwirę Maj - świetny trycholog, bardzo dobrze doradza, pomaga i przeprowadziła mi też badanie trychologiczne:) Efekty naprawdę świetne:) Włosy wyglądają super! Poza tym naturalnie
katarin

Postautor: malwinek » 28 lis 2018, 8:25

@katrin właśnie słyszałam o Miraflores, podobno bardzo dobrze robią, szukam właśnie czegoś kompleksowego, a widziałam, że w jest też trycholog:) Jak Twoje wrażenia po przedłużeniu?:)
malwinek

Postautor: juliette » 20 gru 2018, 11:04

ja przedłużałam laserowo w Miraflores w Łomiankach u pani Elwiry Maj. Bardzo polecam:) DObry trycholog z doświadczeniem. Efekt świetny i trzyma się długo:)
juliette

Postautor: olarczyk » 20 gru 2018, 12:33

też polecam miraflores. Bardzo dobry salon. Super pani trycholog:)
olarczyk

Postautor: Gość » 27 mar 2019, 23:16

Przedłużanie metodą laserowa to najlepsze co przydarzyło się moim włosom ;) salon Miraflores i p. Elwira - polecam
Gość

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie