Gdzie zrobić - operacja na zaćmę

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Gdzie zrobić - operacja na zaćmę

Postautor: Katarzynka156 » 06 lut 2017, 9:13

witam .Jakiś miesiac temu u mojej mamy stwierdzili początki zaćmy . Po badaniach udała się zapisac na zabieg ii..... uwaga , czas oczekiwania ..... 2 lata ;/ A jak wiemy ,to zacma wmiejscu sobie nie stoi lecz postepuje dalej :( .w związku zczym zaczęłam szukac i natknęłam się na coś takiego jak zabieg w ramach dyrektywy transgranicznej . czyli ,ze można wyjsć z kolejki i własnie na taki zabieg się zdecydować o którym wspomniałam. Czy ktoś z waszych bliskich miał takowy zabieg na zaćme ?i skad najlepiej się wybrać na ta operację ? dużo czytałam na temat kliniki lexum w ostravie ,że wpsółpracuje ona z kliniką okulistyczną w krakowie i dzięki temu jest zapewniona pełna opieka medyczna równiez po zabiegu . Orientuje się ktoś może coś w tej sprawie ? poza tym ile się czeka na zwrot pieniędzy z nfz ?
Katarzynka156

Re: operacja na zaćmę

Postautor: Dokka » 26 maja 2017, 11:29

ja myślę ze wyjazd do Lexum do Ostravy to fajna opcja i umożliwiająca szybką i bezproblemową poprawę wzroku...w szczególności że taki wyjazd to jeden dzień. a czekanie na zabieg to 2 tygodnie. wiec wszystko brzmi bardzo realnie!
Dokka

Postautor: oleczka45 » 25 lip 2017, 18:56

Nie raz po takiej operacji różnie bywa. Jak by ktoś miał problem nadal zwidzeniem, nie miał kto się zająć to warto pomyśleć o domu opieki Anna domseniora24.pl , który wydaje mi się, że sprawdzi się doskonale w opiece i nie tylko.
oleczka45

Postautor: toja2 » 17 sie 2017, 6:29

Katarzynka 156 a patrzałaś prywatnie może są mniejsze kolejki? Wiem że tutaj wykonują takie operacje /spektrum.wroc.pl/ ale jak z terminami to nie wiem byś musiała dopytać ale na nfz na pewno to trwa o wiele dłużej;/
toja2

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie