Przesuszona skóra dłoni

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Przesuszona skóra dłoni

Postautor: alabastrowa » 06 lut 2018, 14:14

Na przesuszoną skórę dłoni polecam ochronny krem do ręk z ekstraktem z bawełny od Ziaji, :)
Zapraszam na swój blog alabastrowaherbata.pl i zachęcam do komentowanie postów. :)
alabastrowa

Postautor: lucynka » 07 lut 2018, 12:37

Ja używam zwykłego glicerynowego kremu i też super pomaga ;-)
http://jednoroczne.blox.pl/html
lucynka

Postautor: ganna » 12 lut 2018, 7:24

Tylko większość kremów ma wodę na pierwszym miejscu w składzie. Dlatego niekoniecznie będą dobre zimą.
ganna

Postautor: CarollA » 23 kwie 2018, 0:45

Oj w temacie przesuszonych dłoni to mam pewne doświadczenie :P zacznę od tego że mam skórę skłonną do atopii i w najgorszym stanie bywały moje dłonie. Ale zaczęąlm stosować balsam do twarzy i ciała Cetaphil MD Dermoprotektor, który tak nawilżył mi dłonie i nie tylko, że nie mogłam lepiej sobie tego wymarzyć :) Nie no, jest bardzo w porządku ten dermokosmetyk, także z czystym sercem mogę go polecić :)
CarollA

Postautor: benia » 08 lip 2018, 21:27

Ostatnio znów wróciłam do epiltouch by olie, zrobiłam sobie przerwę i znów miałam problem z suchymi i popękanymi dłońmi... Tak więc znów używam tych rękawiczek złuszczających, najważniejsze że efekt jest natychmiastowy
Awatar użytkownika
benia

Postautor: sun » 22 lip 2018, 23:27

Też ich używam, latem nawet częsciej, bo sporo czasu spędzam w ogródku, a dłonie na tym cierpią. Ta maseczka za to świetnie je regeneruje, wygładza i wyrównuje koloryt skóry.
sun

Postautor: Caira » 23 lip 2018, 6:56

Mega fajne, pięknie pachną te rękawiczki Epiltouch a dodatkowo nie działają negatywnie na hybrydę. Dla mnie bomba
Awatar użytkownika
Caira

Postautor: benia » 29 lip 2018, 22:02

sun pisze:Też ich używam, latem nawet częsciej, bo sporo czasu spędzam w ogródku, a dłonie na tym cierpią. Ta maseczka za to świetnie je regeneruje, wygładza i wyrównuje koloryt skóry.

Jak często można ich w ogóle używać ? Bo tak trochę się bałam częściej...
Awatar użytkownika
benia

Postautor: rudagrażyna » 29 wrz 2018, 9:24

Ja myślę, że co trzy tygodnie spokojnie możesz, ale jak po złuszczeniu będziesz odpowiednio dbać myślę, że na dłużej dłonie będą gładkie niż te trzy tygodnie. To bardzo dobry produkt, na pewno będziesz zadowolona.
rudagrażyna

Postautor: benia » 30 wrz 2018, 21:45

Gdzieś wyczytałam że można nawet co 2 tygodnie, więc się trochę zdziwiłam... Mi osobiście wystarczy co miesiąc, ale nie powiem, czasem sa takie krytyczne sytuacje...
Awatar użytkownika
benia

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie