Jakie używacie kosmetyki na rozstępy

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Jakie używacie kosmetyki na rozstępy

Postautor: alabastrowa » 29 sty 2018, 22:14

Na rozstępy mogę polecić olej ze słodkich migdałów marki ,,Nacomi''. Często można go kupić na promocji w drogerii Hebe. Osobiście olejek bardzo mi pomógł (miałam rozstępy po odchudzaniu). Po zużyciu jednej buteleczki widać pierwsze efekty. Polecam używać go na zmianę z olejkiem arganowym tej samej marki. ;)
Pozdrawiam i zapraszam na swój blog: alabastrowaherbata.pl
alabastrowa

Postautor: ravioli09 » 05 lut 2018, 14:45

Jednych kosmetyków jakich używam to te z atopis.pl, sa bardzo fajne, delikatne idealnie dostosowane do mojej skóry. Używam wtedy kiedy jest ona zaczerwienona bo swietnie łagodzą wszelkie takei rzecyz.
ravioli09

Postautor: fit_Edyta » 12 lut 2018, 10:04

Na rozstępy używam kremów rozjaśniających i oleju kokosowego, widzę poprawę no ale niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość. Poza tym ćwiczenia i dieta również pomagają na problemy ze skórą więc staram się odżywiać zdrowo i dużo się ruszać.
fit_Edyta

Postautor: CarollA » 01 maja 2018, 22:23

Też borykam się z rozstępami po ciąży. Koleżanka poleciła mi olejek bio-oil. Kupiłam go w drogerii, nie drogi, wydajny, nie taki tłusty jak reszta olejków, ładnie pachnie, szybko się wchłania a co najważniejsze już widzę pierwsze efekty, a stosuję go 3 tyg.

Ostatnio przesunięty w górę 01 maja 2018, 22:23 przez: Anonymous.
CarollA

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie