salon kosmetyczny- biznes

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

salon kosmetyczny- biznes

Postautor: patula » 25 lip 2017, 10:08

Prowadzę salon kosmetyczny, chciałabym poszerzyć swoją ofertę oraz trochę się zareklamować. Będę wprowadzać system rezerwacji z mwizyta.pl to na pewno, decyzja podjęta, zastanawiam się jakie formy reklamy warto jeszcze wprowadzić. Chodzi mi bardziej o metody mniej popularne, a nie ulotki czy Fb bo to raczej działa dobrze ;)
patula

Re: salon kosmetyczny- biznes

Postautor: marli » 01 sie 2017, 18:07

karty klienta, może zbieranie punktów? Ten system co wprowadzasz też na pewno jest to nowoczesna forma reklamy więc powinno sprawdzić się dobrze
marli

Postautor: patula » 07 sie 2017, 15:23

tak tak, to prawda, na ich stronie jest napisane o tym nawet więc na pewno z tego skorzystam ;)
patula

Postautor: ulkaw » 16 sie 2017, 13:59

te punkty myślę okej, tez jakieś promocje, np w jakiś dzień dana usługa taniej. ten system rezerwacji też na pewno będzie plusem, moja fryzjerka ma coś takiego, sama korzystam jako klientka
ulkaw

Postautor: patula » 20 wrz 2017, 20:08

i jakie masz zdanie o tym systemie właśnie jako osoba korzystająca z tego od strony klienta. Jet to faktycznie pomocne, ułatwia np. umawianie, czy kontakt z salonem?
patula

Postautor: ulkaw » 27 wrz 2017, 9:12

i to jak... ile razy wcześniej nie przyszłam bo zapomniałam, mam z tym problem, ale właśnie teraz się skończył haha ;) Nie no super sprawa, naprawdę ułatwia i jako klientka czuje się w jakiś sposób doceniona jak przyjdą mi podziękowania czy coś takiego. Myślę, że ludzie zwracają na to uwagę tym bardziej kobiety ;)
ulkaw

Postautor: patula » 19 lis 2017, 20:47

Czyli jednym słowem warto ;) Dzięki za odpowiedź i opinie, myślę, że to mnie przekonało i zdecydowanie widzę coś takiego u siebie.

Ostatnio przesunięty w górę 19 lis 2017, 20:47 przez: Anonymous.
patula

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie