Dobry ciśnieniomierz czyli jaki ?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Dobry ciśnieniomierz czyli jaki ?

Postautor: maneska » 22 sie 2017, 4:39

Kochani szukam dobrego ciśnieniomierza, dostępnego od ręki w aptece. Słyszałam od koleżanki, że bardzo dobre sa te z diagnosis. Co o tym myślicie? Czy ktoś z was ich używał?
maneska

Re: Dobry ciśnieniomierz czyli jaki ?

Postautor: Moja_Gazetka » 25 sie 2017, 13:35

Moja babcia ma bodajże z Panasonica - działa od dawna bez zarzutu, ale nie pamiętam niestety nazwy modelu, żeby Ci go polecić. Myślę jednak, że jak rozejrzysz się po sklepach RTV/AGD, to znajdziesz dobry sprzęt :mrgreen: W naszej apce na komórkę mojagazetka,com możesz przeglądać gazetki takich sklepów - polecam, bo a nuż najdziesz ciśnieniomierz na fajnej promocji :D
Moja_Gazetka

Postautor: bubu » 04 wrz 2017, 13:05

Wiesz co a moja babcia uzywa takiego: haxe.pl/strona-glowna/produkty/cisnienie/product/2719-cisnieniomierz-naramienny.html#1-opis jest on akurat bardzo fajny , ma nawet funkcję wykrywania arytmii a przy tym łatwo się go obsługuje i dokonuje dokładnych pomiarów.
bubu

Postautor: Ada » 14 wrz 2017, 11:09

Bardzo fajnym komfortowym ciśnieniomierzem jest SmartCardio, trochę droższa opcja ale ja jestem zadowolona – nie ma kabla, jest za to akumulator więc kupowanie i wymiana baterii odpada.
Ada

Postautor: Sevv » 21 wrz 2017, 11:35

Odpowiada mi pod wieloma względami ciśnieniomierz Senior. Na pewno szukałam czegoś co będzie zapamiętywać wyniki i ten pamięta aż 120 także sporo. No i też szukałam czegoś z prostą obslugą i wyświetlaczem w miarę czytelnym bo mam słabszy wzrok i tutaj też się ten aparat sprawdza.
Sevv

Postautor: Darias » 26 wrz 2017, 20:02

Ważne by nie był nadgarstkowy bo sa niemiarodajne, tylko ten naramienny
Darias

Postautor: awanti11 » 26 wrz 2017, 20:51

Moja babcia używała kiedyś tego ciśnieniomierza z diagnosis. Bardzo fajny był, babcia nawet w aptece go sama kupiła!
awanti11

Postautor: Daria » 12 paź 2017, 10:38

Mogę zasugerować Senior-a, moja mam z tatą używają i są zadowoleni zwłaszcza z dużych klawiszy i dużego wyświetlacza.
Daria

Postautor: Saranok » 03 lis 2017, 3:46

Polecam aparat SmartCardio polskiej marki Sanity, nie ma tutaj kabla który by się gdzieś między ręką zawijał i przeszkadzał.
Saranok

Postautor: Anna » 14 lis 2017, 10:05

Ja tez polecam SmartCardio
Anna

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie