Dobry ciśnieniomierz czyli jaki ?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Dobry ciśnieniomierz czyli jaki ?

Postautor: xixi » 14 lis 2017, 10:10

A ja przy okazji na waszym miejscu dołączyłabym tą książkę: inbook.pl/nadcisnienie-tetnicze-andrew-laughin o nadciśnieniu, bardzo ciekawa oraz pomocna. Warto znać problem od początku do końca.
xixi

Postautor: ogor » 23 lis 2017, 7:16

Dobry jest taki: haxe.pl/strona-glowna/produkty/cisnienie/product/2719-cisnieniomierz-naramienny.html, on dodatkowo wykrywa arytmię! i jest bardzo funkcjonalny do tego! Szybko dokonuje pomiaru i łatwo go użyc samemu
ogor

Postautor: dacvv » 24 lis 2017, 10:56

Dałam się namówić znajomej na aparat Senior i nie narzekam w sumie, nowoczesny automat na ramię, nie ściskający ręki za mocno, z wygodnym mankietem łatwym w przyczepieniu i zapięciu.
dacvv

Postautor: krzysztof33 » 14 lut 2018, 2:18

Przy moich schorzeniach musialem mieć porzadny cisnieniomierz – mam smartcardio – a kupilem w zestawie z duo cotrol
krzysztof33

Postautor: magda » 02 maja 2018, 18:20

Duży komfort przy robieniu badania daje Senior mankiet jest prawie nie wyczuwalny, nic nie boli, nawet jak ktoś ma tak wrażliwą rękę jak ja ;P
magda

Postautor: martt » 02 lip 2018, 15:28

Warto kupić SmartCardio od Sanity, wygodny ciśnieniomierz, dobrze sobie radzi przy codziennym pomiarze.
martt

Postautor: Dante1lelouch » 02 lip 2018, 15:50

Będę zachwalała nasz ciśnieniomierz Senior. Świetne urządzenie dla osób nieco starszych szczególnie, choć ja sama jeszcze się babcią nie czuję ;)
Dante1lelouch

Postautor: adamxx » 14 paź 2019, 12:12

Z ciśnieniomierzy od sanity nie korzystałem póki co ale chwalę sobie ich inhalator więc co do samej firmy to na pewno mogę ich polecić, a jeśli chodzi o ciśnieniomierze to w ofercie mają sporo modeli senior, serce plus, jakieś zintegrowane więc wydaje mi się, że coś tam też będzie można wybrać.
adamxx

Postautor: DariuszKowalski » 23 mar 2020, 14:33

Przede wszystkim warto sięgnąć po modele, które polecają lekarze. Wiem, że nie dla wszystkich jest to osiągalne cenowo, ale jednak to jakość. Klinika kardiologii do której uczęszczam ma polecaną listę klinika37.pl
DariuszKowalski

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie