Wasze sposoby na relaks

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Wasze sposoby na relaks

Postautor: Kleosia » 21 wrz 2017, 15:16

Jakie macie sposoby na relaks? My najchętniej zawsze decydowaliśmy na małe weekendowe wypady, do Terma Bania bo dzieciaki bardzo lubią albo do jakiejś agroturystyki ale teraz zwyczajnie brakuje nam na to czasu i szukam fajnych, domowych sposobów na odpoczynek żeby to się nie skończyło leżeniem przed telewizorem :)
Kleosia

Re: Wasze sposoby na relaks

Postautor: Milka » 22 wrz 2017, 7:50

Na co dzień robię rzeczy, które lubię: czytam książki, oglądam serial, idę na półgodziny spacer. Lubię też zapachowe świece, a herbatka z melisy świetnie odpręża i wspomaga sen. W weekendy, jeżeli są ku temu możliwości, wyjeżdżam w góry:)
Awatar użytkownika
Milka

Postautor: qwee » 01 paź 2017, 19:03

Jak dla mnie najlepszym sposobem na relaks jest spa :D No nie ma innego miejsca, w którym bym się tak odprężała jak tam :) A jeśli chodzi o takie sprawdzone spa, to Unitral w Mielnie jest super, no i mają tam termy w klimacie morza martwego :D
qwee

Postautor: Chloe » 02 paź 2017, 10:14

ja w ostatnim czasie dużo rysuję, szkicuję a potem to maluję. To mnie naprawdę odpręża.
Chloe

Postautor: annka8a » 02 lis 2017, 17:12

Ja jak tylko jest jakiś dłuższy weekend, to wyjeżdżam, najczęściej do jakiegoś hotelu ze spa. ostatnio byłam w Grand Lubiczu w Ustce. Naprawdę można się tam zrelaksować, oprócz spa mają basen, fajne restauracje no i squasha :D Jak dla mnie to najlepszy sposób na odprężenie :D
annka8a

Postautor: polka » 04 gru 2017, 20:49

Kiedyś to było leżenie przed telewizorem :) teraz relaksuję się aktywnie, rower, jakaś wycieczka czy po prostu wyjście na miasto :) w sumie od kiedy zaczęłam pić regularnie Biovital to wróciła mi chęć do działania i siedzenie w domu wyraźnie mnie nudzi. Nawet w taką pogodę jak teraz gdy pada, wieje i śnieg sypie w oczy. A jak już muszę zostać w domu to z wnuczką gramy w twistera :D
polka

Postautor: fit_Edyta » 19 gru 2017, 14:44

Ciepła kąpiel z pianką i do tego muzyka w tle. Albo coś zupełnie przeciwnego, czyli wysiłek fizyczny typu bieganie. Zdecydowanie jednak wolę ten pierwszy wariant. Dodatkowo lubię dorzucić sobie do takiej kąpieli olejki eteryczne. Polecam taki sposób, jeśli oczywiście macie wannę.
fit_Edyta

Postautor: yeto » 03 sty 2018, 12:04

Lubię coś poczytać, pooglądać tv, przez świątecne przygotowania to już bylam nieźle zmęczoan i zestresowana, dobrze że miałam zapas nervomixu control pod ręką, bo chyba bym nie dała rady z tym wzystkim, za dużo na głowie było, ale jakoś dalam radę, z przyjaciółmi spędziłam sylwestra i to też mnie jakoś zresetowało
yeto

Postautor: agata_noga_zamiata » 08 sty 2018, 19:46

Najbardziej relaksuję się podczas masażu, takiego profesjonalnego. Najczęściej chodzę na nie do salonu kosmetycznego Piękna i bestia w Białymstoku, mają świetne masaże między innymi czekoladą, miodem czy kijami bambusowymi, świetnie odprężają
agata_noga_zamiata

Postautor: Alefoka » 14 sty 2018, 18:58

Mój relaks to kawa, książka, muzyka w tle i kocyk. Nic więcej do szczęścia i nie potrzeba.
Alefoka

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie