Wasze sposoby na relaks

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Wasze sposoby na relaks

Postautor: Darias » 19 sty 2018, 19:18

My w zeszłym roku zainwestowaliśmy w wannę ogrodową z hydromasażem i to jest tak niesamowita rzecz, że załujemy że wcześniej się nie zdecydowaliśmy. Poczytajcie sobie o takich wannach Hot Spring - mojawannaspa to prawdziwe spa na własnej działce :D
Darias

Postautor: Rozalir90 » 25 sty 2018, 9:02

Ja najbardziej lubię łączyć relaks z aktywnością, dlatego w wolne dni chodzę na spacery po lecie albo na plaże , a jeżeli jest brzydka pogoda lubię robić sobie relaksujące kąpiele i poczytać ulubioną książkę :)
Zachowaj tylko te wspomnienia, które dają ci radość.
więcej
Jane Austen – Duma i uprzedzenie
Rozalir90

Postautor: Gość » 28 sty 2018, 13:16

Doskonałe działanie uspokajające ma olejek konopny Hempro. Na cbdcentral.pl jest dostępny w korzystnej cenie.
Gość

Postautor: emdzej » 28 sty 2018, 17:07

Dobra alternatywa, choć jak najbardziej nie jedyna. Z drugiej jednak strony pewnie większość zdaje sobie z tego faktu świetnie sprawę.
Bo tak naprawdę każdy z nas pragnie tylko jednego: wiedzieć, że jest dla kogoś ważny.Że bez niego czyjeś życie byłoby uboższe.
Awatar użytkownika
emdzej

Postautor: alabastrowa » 16 lut 2018, 0:40

Osobiście relaksuję się podczas różnych ćwiczeń w domu np. na cardio. Dzięki temu wyładowuję cały stres danego dnia. Relaksuję się również gotując lub grając z rodzeństwem w gry planszowe.
Jeśli chodzi o relaks poza domem, polecam spacery i jazdy na rowerze (jeśli pogoda na to pozwala). Dobrym sposobem jest też wyjście na wystawę np. fotograficzną. ;) Zapraszam na swój blog: alabastrowaherbata.pl
alabastrowa

Postautor: Gość » 17 lut 2018, 14:48

[quote="Gość"]Doskonałe działanie uspokajające ma olejek konopny Hempro. Na cbdcentral.pl jest dostępny w korzystnej cenie.[/quote]
Pomaga także w terapii depresji i zaburzeń lękowych.To dobry,naturalny produkt.Nie uzależnia :)
Gość

Postautor: figa » 17 lut 2018, 19:53

Nalewam pełną wanne wody, dodaje jakieś pachnidła, odpalam świeczki i netflixa i jestem w niebie :D
figa

Postautor: henra » 21 lut 2018, 13:29

Powiem szczerze, że ja to lubię spacerować bardzo mnie to uspokaja, ale teraz niestety mamy bardzo znaieczysczne powietrze, no i ja postanowiłam, aż kupić sobie taką maskę ozonemask.pl wiem, ze mnie dobzre chroni.
henra

Postautor: kimi4 » 26 lut 2018, 20:23

Czytanie to jest mój anjlepszy sposób na relaks. Generalnie czytam baardzo dużo. A lubię też mieć swoje książki, na własność, więc dużo ich kupuję. I z wszystkich księgarni internetowych najtaniej jest na inbook.pl
kimi4

Postautor: katka » 12 mar 2018, 23:24

ciepły wieczór, kieliszek wina i dobra książka mmm. Ostatnio kupiłam dwie książki na inbook.pl więc czeka mnie sporo miłych wieczorów ;)
katka

PoprzedniaNastępna