Wasze sposoby na relaks

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Wasze sposoby na relaks

Postautor: nikiel » 28 lut 2020, 19:53

W Krakowie byliśmy kiedyś w Studio Masażu Dewi, tu po raz pierwszy spróbowałam masażu tantrycznego. Mylnie nazywany z masażem erotycznym ale to nie ten poziom. Warto poczytać czym jest tantra, ciekawy temat i niesamowite doświadczenie
nikiel

Postautor: DariuszKowalski » 28 mar 2020, 18:47

Niekoniecznie na relaks, ale również na różne bóle polecam spróbować masaż. Ja cyklicznie chodzę na tego typu zabiegi do [url=masajka.wroclaw.pl/]masajka.wroclaw.pl[/url] i bardzo sobie chwalę. Grunt to trafić na profesjonalistów!
DariuszKowalski

Postautor: zenos » 24 kwie 2020, 21:00

Lubię prace w ogrodzie, to mnie bardzo uspokaja i mogę oderwać się od problemów. Teraz odświeżamy trawnik, stary już wyglądął tragicznie więc postanowiliśmy kupić wertykulator. Postawilimy na akumulatorowy Ryobi one+, bo już mamy sporo innych urzązeń i akumulatory już wcześniej kupione.
zenos

Postautor: Kanto » 29 kwie 2020, 22:29

Do niedawna największym sposobem na relaks było wyjście do teatru, no ale wiadomo jak jest teraz. Czekam tylko na otwarcie teatrów, bo na pewno pójdę do Rampy. Miałam wykupione bilety na spektakl, niestety przez sytuację został odwołany. Oczywiście dostałam zwrot pieniędzy :)
Kanto

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie