azs kosmetyki jakie?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

azs kosmetyki jakie?

Postautor: azswer » 08 lis 2017, 7:12

Moi drodzy, szukam kosmetyków dla atopowej skóry,kto tu ma takie schorzenie? czy ktoś z was używał kosmetyków z tej serii: atopis.pl/produkty-3/face-body-wash-plyn-do-mycia-twarzy-i-ciala , powiem ze jestem nimi zainteresowana, tylko chciałabym poznac wasze opinie!
azswer

Re: azs kosmetyki jakie?

Postautor: cola » 21 lis 2017, 8:35

Koniecznie wypróbuj balsam do twarzy i ciała marki Cetaphil. To dermokosmetyk, który świetnie sprawdza się także w przypadku skóry problematycznej - atopowej, wrażliwej, trądzikowej. Jest to świetny produkt o bardzo delikatnym, unikatowym składzie. Balsam ma wygodną konsystencję - łatwo się rozprowadza i nie pozostawia tłustej warstwy.
cola

Postautor: Markiza » 09 lut 2018, 16:18

A jesli szukalabys kolorowki to polecam mega cienie do powiek z Alilli - sa hipoalergiczne, zero parabenow, a w zamian naturalne skladniki. Swietnie sie sprawdzaja nawet przy atopowce :)
Markiza

Postautor: faja22 » 22 mar 2018, 12:45

Każde schorzenie ma swoją przyczynę niestety. A może warto byłoby zadbać o powietrze, którym oddychasz i kupić taką maskę antysmogową -ozonemask.pl/ one całkiem spoko dbają o powietzre którym oddychamy!
faja22

Postautor: ukiuki » 14 kwie 2018, 4:36

Każdy ma jakieś utrapienie związane z chorobą. Niestety nei zawsze jest wesoło, moje dzieciątko np. ostatnio się przeziębiło i miało dużyu katarek i musiałam kupwoac aspiratorek ale znalząłam taki fajny na haxe.pl. Grunt, ze pomogło!

Ostatnio przesunięty w górę 14 kwie 2018, 4:36 przez: Anonymous.
ukiuki