Czy depilacja laserowa jest bardzo bolesna?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Czy depilacja laserowa jest bardzo bolesna?

Postautor: górnolotna » 14 lis 2017, 12:39

W końcu zdecydowałam się na wykonanie zabiegu opisanego w temacie, ale boję się trochę o ból przy tym. Chciałabym byście poleciły mi dobry gabinet urody w Toruniu. Będę bardzo wdzięczna.
górnolotna

Re: Czy depilacja laserowa jest bardzo bolesna?

Postautor: Malinka » 15 lis 2017, 9:45

Co do odczuwania, to jest to sprawa indywidualna. Na pewno odczucia przy depilacji bikini będą silniejsze niż przy depilacji rąk. Bólu bym się nie obawiała - w większości przypadków raczej dyskomfort. Korzystałam z usług Instytutu Medycyny Estetycznej Endomed - mieszczą się na 3maja 14. Jeśli chodzi o szczegóły i cennik to zajrzyj sobie na ich stronę: endomed.net.pl/zabiegi/depilacja-laserowa/ - tam jest wszystko
Malinka

Postautor: cola » 18 lis 2017, 15:26

Dlatego bardzo dobrą alternatywą dla depilacji laserowej są zabiegi depilacji Epilfree. To zabiegi, które też wykonuje się w salonach kosmetycznych ale są bezbolesne i można je przeprowadzać także przy jasnych oraz cienkich włoskach. Koniecznie się tym zainteresujcie.
cola

Postautor: Marta90 » 09 lut 2018, 16:55

Zachęcam do wykonywania zabiegów depilacji laserowej. Ja za namową koleżanki udałam się do Vici Clinic w Krakowie i wykonałam cztery zabiegi depilacji laserowej na pachy. Mam święty spokój z goleniem i podrażnieniami.
Marta90

Postautor: Krystya » 02 maja 2018, 20:19

Warto skusić się na zabiegi depilacji laserowej. Takie zabiegi nie bolą jeśli są wykonywane za pomocą dobrego sprzętu. W Vici Clinic w Krakowie dysponują laserem Light Sheer Duet. Bardzo sobie chwalę ten laser, efekty były widoczne bardzo szybko.
Krystya

Postautor: Hann3 » 04 maja 2018, 12:59

Nie jest :D teraz mają takie chłodzące głowice, więc nawet nic nie czuć :)
Awatar użytkownika
Hann3

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie