Pomysł na prezent dla kobiety

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Pomysł na prezent dla kobiety

Postautor: agatinka987 » 08 gru 2017, 9:21

Wyspa Piękna z Wrocławia przy Al. Armii Krajowej 4B/5 oferuje możliwość zakupu bonu podarunkowego. W ofercie zabieg " Świetlista Cera" idealny dla zmęczonej, szarej skóry i zawsze wtedy, gdy chcemy wyglądać szczególnie ładnie i na wypoczęte zabieg "Relaks przy Kawie" bardzo dobry dla zapracowanych, bo trwa tylko 1 h, ale dzięki silnemu działaniu od razu jest efekt gładkiej, napiętej i pełnej witalności skóry można go wykonać np. przed ważnym spotkaniem zabieg Ferulac C z witaminą C - od razu cera zmienia się bardzo na plus, po zabiegu jest bardzo gładka, taka promienna i wypoczęta i wreszcie nasz limitowany specjalny pakiet grudniowy czyli "W Świątecznym Klimacie" z fantastyczną maską z zapachem świątecznych pieczonych pierników oraz wygładzającą pielęgnacją dłoni.

W grudniu każdy klient bierze u nas udział w Wielkim Corocznym Losowaniu Nagród, a do wygrania i zabiegi twarzy dwugodzinne i masaże relaksacyjne całego ciała i dwugodzinne rytuały spa całego ciała i kosmetyki do pielęgnacji domowej. Cenne, wartościowe nagrody!
agatinka987

Re: Pomysł na prezent dla kobiety

Postautor: Diana » 28 sty 2018, 23:00

Ja dla przyjaciolki zamawialam teraz taka paletke cieni do powiek z Alilli :) Bardzo ladna elegancka paletka z drewna ma w sobie ukryte niesamowite cienie do powiek :D naprawde sa ekstra, bo utrzymuja sie super na powiekach :)
Diana

Postautor: aaa111 » 05 lut 2018, 18:20

Może warto kupić na przykłąd ciśnieniomierz? To jest taki uniwersalny prezent jest, na przykład coś takiego: haxe.pl/strona-glowna/produkty/product/2719-cisnieniomierz-naramienny.html, jest on bardzo fajny no i oczywiscie ogólnie przydatny w życiu bardzo.
aaa111

Postautor: elizza1 » 08 lut 2018, 23:49

Wydaje mi się, że kobiecie jest łatwiej kupić prezent niż mężczyźnie. Ja zawsze sie głowię co mogę zakupić mojemu męzowi. A on ostatnio an przykład podarował mi pakiet zabiegów Dermedice. No strzał w 10!
elizza1

Postautor: Simka » 09 lut 2018, 5:47

Wydaje mi się, że na każdą okazję cudownym prezentem jest zaplanowanie jakiegoś wspólnego wyjścia, u nas jest z tym o tyle łatwiej, że mamy swoją ulubioną restaurację Instalacje Art Bistro więc tam na wszystkie ważne wyjścia chętnie wracamy ;) a jeżeli ktoś do Instalacji by się wybierał to polecam dać szansę koktajlowi czekoladowemu - rewelacyjny jest <3
Simka

Postautor: Monika2 » 27 lut 2018, 21:27

JAk dla mnie, kosmetyki to zawsze dobry pomysł na prezent dla kobiety :D Ja przynajmniej zawsze się ciesze z takich podarunków :D Ostatnio an przykład dostałam piękną szminke w kolorze burgundowym z pierrre rene, od mojej siostry :) Taka mała rzecz, a cieszy :D
Monika2

Postautor: tutu » 28 lut 2018, 8:45

A ja uważam, że bardzo na czasie jest maska antysmogowa - ozonemask.pl i warto ją mieć pod ręką, zawsze. Wydaje mi się, że to bardzo uniwersalny prezent jest.
tutu

Postautor: toplox » 04 mar 2018, 14:48

takie spa to badzo dobry prezent, ja sama takie cos kiedys dostalam i bylam wniebowzięta :) swojej przyjaciolce tez ostatnio sprawilam podobny prezent, to są takie rzeczy o ktorych sie nie mysli zeby wydawac na to pieniadze ale tez takie z ktorych kazdy chcialby skorzystac predzej czy pozniej
toplox

Postautor: kannni » 05 mar 2018, 8:24

Obiad w restauracji to jest zawsze dobry pomysł na prezent dla kobiety :D Szczególnie teraz jak zbliża się 8 marca ;) Mój chłopak zabiera mnie na takie okazje do fajnych miejsc, np. ostanio byliśmy w Starej Zajezdni. Baaardzo polecam ;)
kannni

Postautor: nikkii » 05 mar 2018, 14:22

Ja bym się ucieszyła z jakiegoś vouchera na zabieg kosmetyczny :) muszę to jakoś delikatnie zasugerować mojemu facetowi bo bez sugestii nie da rady :roll:
nikkii

Następna