Pomysł na prezent dla kobiety

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Pomysł na prezent dla kobiety

Postautor: mileczka » 19 cze 2018, 11:34

Wiesz co generalnie kobiety lubią: ciuchy, kosmetyki i kwiaty. Ja osobiście najbardziej przepadam za dobrymi kosmetykami. Na kosmetyki także nigdy nie załuje pieniędzy, bo lubię dobrze wyglądać. Często uzywam kosmetyków stąd: pierrerene.pl/pl/kosmetyki/twarz#palety-do-wizazu , lubię je mają na prawdę wysoką jakość i dobrą cenę. Może cos stąd byłoby fajnego?
mileczka

Postautor: mimka » 24 lip 2018, 16:42

Ja ostatnio mojej przyjaciółce kupiłam termometr, bo niestety nie miała wczesniej, a ma małe dzeicko, o taki haxe.pl/strona-glowna/produkty/product/2720-termometr-na-podczerwien-do-ucha-i-czola.html Wiem, że jest bardzo zadowolona z tego prezentu bo jej się przydaje.
mimka

Postautor: Julitka3 » 24 lip 2018, 17:40

Możesz jej zrobić fajny spersonalizowany prezent w formie gadżetu ze zdjęciem. Ja na stronie fotoprint.pl zamawiałam takie prezenty dla znajomych. Mozna tam zamówić fotokubki, poduszki ze zdjęciem, podkoszulki, a nawet maskotki.
Julitka3

Postautor: Mcasinka » 25 lip 2018, 10:23

Jestem zdecydowanie za albo praktycznymi prezentami najlepiej takimi do domu typu nowe kieliszki do jadalni czy swietny obraz n sciane albo najlepiej po prostu dac voucher do salonu agaty na jakas kwote to wykorzysta go sobie po swojemu w odpowiednim czasie
Mcasinka

Postautor: lala99 » 25 lip 2018, 12:50

Zawsze możesz zrobić fajną kolacje, na przykład zamowić dobre jedzenie,ładnie udekorować wszystko i niespodzianka gotowa. Ja najczęsciej w Krakowie zamawiam jedzenie z hurryupshrimp.pl/ tam jest zawsze takie pyszne i wartosciowe jedzenie.
lala99

Postautor: benia » 29 lip 2018, 22:00

Zdecydowanie biżuteria albo jakieś spa :)
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Malinka » 26 lis 2018, 8:22

Może coś ze sztucznej biżuterii? Można taką znaleźć na edibazzar.pl - kolczyki, zawieszki czy bransoletki w dobrej cenie. ;)
Malinka

Postautor: Szczoteczka » 30 lis 2018, 11:37

Przyszło mi jeszcze do głowy, że świetnym prezentem może być szczoteczka do zębów. Przeszukałam internet jaką wybrać, niestety nie wiem na jaką firmę się zdecydować wiem z tego artykułu, że najlepsze są szczoteczki soniczne shop-dent.pl/pl/c/Szczoteczka-soniczna/1638
Szczoteczka

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie