Pomysł na prezent dla kobiety

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Pomysł na prezent dla kobiety

Postautor: Elvia » 24 sty 2019, 21:30

Słuchajcie, a Drukarnia Obrazów mówi Wam cokolwiek? moim zdaniem taki obraz na podstawie jakiegoś zdjęcia, które jest dla nasz szczególnie ważne, to dobry prezent:) Fajne wspomnienie :)
Elvia

Postautor: juliuszwern » 26 sty 2019, 17:07

Może być wyjazd gdzieś albo po prostu biżuteria. Ogromny wybór jaki ja znalazłem jest na Soufeel.pl Jest tu ogromny wybór kolczyków, wisiorków czy też charmsów. Jest też możliwość personalizacji biżuterii także wg mnie to będzie idealny pomysł na prezent ;)
juliuszwern

Postautor: Aneta22 » 18 kwie 2019, 11:18

Wiosenna, romantyczna bransoletka, to też może być odpowiedni prezent dla dziewczyny :) apart.pl/bizuteria/bransoletki
Aneta22

Postautor: whiterose12 » 20 kwie 2019, 13:12

Może voucher na zabieg kosmetyczny? :) w gabinet-kosmetologii-korab.pl jest duży wybór
whiterose12

jajaja

Postautor: Angelika » 27 kwie 2019, 9:49

Teraz wiele kobiet mierzy się z problemem nadciśnienia tętniczego, sama mam to wiem! Może zatem warto kupić jakiś porzadny miernik do ciśnienia. Np. na stronie sklepu Haxe jest solidny ciśnieniomierz z atestem.
Angelika

Postautor: MariaM » 27 kwie 2019, 12:59

Ja szukam prezentów na wyprzedażach i tam wynajduję modne i tanie drobiazgi. apart.pl/bizuteria/szukaj?promocje=1
MariaM

Postautor: sezonik » 05 maja 2019, 17:16

Na pewno z ładnego telefonu się ucieszy. Moja żona dostała ostatnio Samsung Galaxy S10 Plus - duży i mega użytkowy telefon. Jest zachwycona i poleca każdemu, także moim zdaniem warto rozważyć :-) Szczególnie, że teraz w Play jest w niezłej cenie w abonamencie.
sezonik

Postautor: olek5 » 05 maja 2019, 20:35

Ja swoja dziewczyne w ramach prezentu zabralem na strzelnice progun we wrocławiu i bardzo jej sie podobało :D
olek5

Postautor: Henta » 08 maja 2019, 21:42

A mówi Wam coś nazwa "Sklep Afrykański"? Powiem tak, moim najbliżsi już wiedzą, że jeśli będą chcieli zrobić mi jakikolwiek prezent, to ja chętnie przyjmę jakiś dodatek do mieszkania właśnie stąd:) Piękne, oryginalne, niepowtarzalne:)
Henta

Postautor: Paulaxx » 15 maja 2019, 15:04

Kupuję wyłącznie na promocjach i mogę powiedzieć, że ostatnio bardzo spodobały mi się dodatki w Aparcie. Mega ceny :) apart.pl/bizuteria/szukaj?promocje=1
Paulaxx

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie