Co najlepiej użyć na blizny

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Co najlepiej użyć na blizny

Postautor: piekarka » 28 gru 2017, 8:33

Czy da się pozbyć takich starszych blizn? Córka w zeszłym roku miała wypadek i zostao jej kilka blizn, teraz wchodzi w okres dorastania i zaczyna bardzej przykładac do tego uwagę.
piekarka

Re: blizny

Postautor: sun » 29 gru 2017, 19:33

Rok to jeszcze nie tak długo. Na wszystkoobliznach.pl czytałam, że pełny proces gojenia się blizny to 2 lata. Więc spokojnie jeszcze możecie coś podziałać. W jakim miejscu te blizny? Może da się naklejać plastry silikonowe?
sun

Re: Co najlepiej użyć na blizny

Postautor: Szafiarenka » 08 sty 2018, 9:14

Ja miałam taką długą bliznę na nodze po wypadku i naklejałam sutricon, może myślisz o tych samych? Jeżeli tak to z czystym sercem polecam, bo u mnie mało co widać po paru tygodniach stosowania. Jeden warunek to, żeby naklejać regularnie, ale to nie problem, bo są wydajne. Jeden nosisz nawet parę dni.
Szafiarenka

Postautor: Paulina222 » 13 lut 2018, 11:34

Myślę, że to warto skonsultować z lekarzem. On doradzi p. najlepiej jakie środki może przyjąć p. córka, by blizny się zmniejszyły. :)
Awatar użytkownika
Paulina222

Postautor: piekarka » 23 mar 2018, 9:41

dzięki za pomoc, kupiłam te plastry sutricon, po tych paru miesiącach po bliźnie ani sladu, ładnie to wyglada, plastry nie byly jakieś trudne do przyklejania, trzymały się dobrze, w ciągu dnia nic sie nie zsuwało
piekarka

Postautor: CarollA » 26 kwie 2018, 16:40

Stare blizny to tylko można usunąć laserem. Ale jeśli by były świeże, to tak przypominam, że najlepszy jest olejek bio-oil. Ze świeżymy, czerwonymi bliznami da sobie radę. Wiadomo, nie usunie ich jak laser, na zawsze...ale sprawi że będą praktycxznie nie widoczne. Ja go akurat stosuję na rozstępy i sobie chwalę jego działanie. :)
CarollA

Postautor: Mish » 24 cze 2018, 18:27

Mnie uczulał, więc nie wypowiem się. Ale nie zgodzę się, że stare blizny tylko laserem, bo plastry sutricon działają też na stare blizny. Tyle, że trzeba je naklejać trochę dłużej. :)
Mish

Postautor: klopsss » 24 lip 2018, 18:16

Naklejaj plastry contractubex, te nakleja się tylko na noc, po trzech miesiącach będą znaczne efekty.
klopsss

Postautor: pesoka » 25 lip 2018, 11:01

Na rozstępy używałam żelu do masażu HB. I miałam fajne efekty.
Boże na blizny to również podziała? Ale to jest akurat logiczne - wiele zależy po prostu od systematyczności i wielkości tej blizny.
Wiadomo, że nie w każdym przypadku to podziała.
pesoka

Postautor: milla » 27 lip 2018, 8:11

A ja smarowałam rozstępy olejkiem bio oil, na blizny też pomaga z tego co wiem, wystarczy tylko regularnie smarować 2 razy dziennie przez minimum 3 miesiące te miejsca a pierwsze efekty widać już po kilkunastu dniach stosowania
milla

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie