Co najlepiej użyć na blizny

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Co najlepiej użyć na blizny

Postautor: Mcasinka » 17 sie 2018, 7:31

Fakt stosuje te wszystkie kosmetyki wyrownujace czy to koloryt czy nawet dodaje elastycznosci skorze, ale jednak blizny z dziecinstwa nie udalo sie wygladzic maściami czy olejkami. Po 20 latach kompleksów wygładziłam ampułkami witaminowymi dokładnie PLINEST ta metoda mezoterapiii igłowej u Doktora Konrada Lewandowskiego. żaluje tylko ze zdecydowalam sie dopiero w wieku 35 lat... ale przynajmniej na wesele wrzesniowe bede wreszcie usatysfakcjonowana własnym lookiem
Mcasinka

Postautor: filunia » 24 sie 2018, 16:15

Nie wiem ale ja jestem zadowolona akurat ze stosowania olejku bio oil, zmniejszył u mnie rozstępy i bliznę po cc, też miałam iść na jakiś zabieg ale teraz dzięki niemu już nie musze bo ich nie widać po prostu
filunia

Postautor: Mucha » 26 gru 2018, 17:08

Czy masz na myśli ten doz.pl/apteka/p110995-Bio-Oil_olejek_na_rozstepy_i_blizny_200_ml ? Bo właśnie zastanawiam się nad zakupem.
Mucha

Postautor: monograph » 26 gru 2018, 20:40

Sutricon plastry - produkty silikonowe wykazano, że najlepiej nadają się na pierwszy rzut do walki z bliznami.
No i warto obserwować swoje blizny w trakcie terapii.
Plastry najlepiej zakupić największe opakowanie i swobodnie ciąć je do rozmiaru naszych blizn.
Ja tak zrobiłem i jest to spora oszczędność.
monograph

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie