Dobry fryzjer

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Dobry fryzjer

Postautor: magdalena1o » 31 paź 2018, 7:39

o widzę. że dużo zwolenniczek InHarmony, to zdecydowanie mój ulubiony salon w Warszawie, zawsze wyjdę z piękną farbą, ostatnio zrobiłam super ombre! Idealne przejścia kolorów;)
magdalena1o

Postautor: laura333 » 20 lis 2018, 9:40

a coś keszcze robią w tym inharmony, czy tylko farbują na blond? bo bym się przeszła, akurat mieszkam niedaleko, ale blondynką nie jestem i byc nie chcę ;)
laura333

Postautor: Gość » 20 lis 2018, 10:01

Ja tam byłam na metamorfozie. Fajnie, bo to jest takie całościowe,ubrania, makijaż, fryzura, wychodzi się jako inny człowiek :) bardzo polecam. No i nie robią tylko blondów, może się zdecydujesz np na jakieś sombre? Ja niedawno robiłam i wygląda mega naturalnie, a odrostu dłuuuugo nie ma ;D
Gość

Postautor: hanna » 30 lis 2018, 8:24

Moja ciocia korzystała z metamorfozy w InHarmony. Przyznam szczerze, że zmiana szokująco dobra! Wygląda nieziemsko! Włosy przepięknie zrobione, chyba miała koloryzację 3D, makijaż idealnie dopasowany i ubrania - jeśli ktoś się nie zna to warto naprawdę skorzystać z metamorfozy, raz a porządnie:) Ja też się zastanawiam nad stylistami;)
hanna

Postautor: misiaa » 02 sty 2019, 9:35

byłam w inharmony ostatnio na konturowaniu. Genialne efekty! Bardzo ładnie włosy wyglądają:)
misiaa

Postautor: Gość » 03 sty 2019, 7:48

A ja wspomnę o innym fajnym salonie, tyle że nie w samej Warszawie a w Łomiankach, ale też blisko. Moim zdaniem warto dojechać:) szczególnie jak ktoś ma problem z wypadającymi włosami itd, bo w salonie jest trycholog i przeprowadza badania, dobiera terapię itd. Fajna sprawa. Robią też zagęszczanie włosów, przedłużanie laserowe - to robiłam i wypada najlepiej spośród wszystkich metod przedłużania jakie miałam.
Gość

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie