Dobry fryzjer

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Dobry fryzjer

Postautor: magdalena1o » 31 paź 2018, 7:39

o widzę. że dużo zwolenniczek InHarmony, to zdecydowanie mój ulubiony salon w Warszawie, zawsze wyjdę z piękną farbą, ostatnio zrobiłam super ombre! Idealne przejścia kolorów;)
magdalena1o

Postautor: laura333 » 20 lis 2018, 9:40

a coś keszcze robią w tym inharmony, czy tylko farbują na blond? bo bym się przeszła, akurat mieszkam niedaleko, ale blondynką nie jestem i byc nie chcę ;)
laura333

Postautor: Gość » 20 lis 2018, 10:01

Ja tam byłam na metamorfozie. Fajnie, bo to jest takie całościowe,ubrania, makijaż, fryzura, wychodzi się jako inny człowiek :) bardzo polecam. No i nie robią tylko blondów, może się zdecydujesz np na jakieś sombre? Ja niedawno robiłam i wygląda mega naturalnie, a odrostu dłuuuugo nie ma ;D
Gość

Postautor: hanna » 30 lis 2018, 8:24

Moja ciocia korzystała z metamorfozy w InHarmony. Przyznam szczerze, że zmiana szokująco dobra! Wygląda nieziemsko! Włosy przepięknie zrobione, chyba miała koloryzację 3D, makijaż idealnie dopasowany i ubrania - jeśli ktoś się nie zna to warto naprawdę skorzystać z metamorfozy, raz a porządnie:) Ja też się zastanawiam nad stylistami;)
hanna

Postautor: misiaa » 02 sty 2019, 9:35

byłam w inharmony ostatnio na konturowaniu. Genialne efekty! Bardzo ładnie włosy wyglądają:)
misiaa

Postautor: Gość » 03 sty 2019, 7:48

A ja wspomnę o innym fajnym salonie, tyle że nie w samej Warszawie a w Łomiankach, ale też blisko. Moim zdaniem warto dojechać:) szczególnie jak ktoś ma problem z wypadającymi włosami itd, bo w salonie jest trycholog i przeprowadza badania, dobiera terapię itd. Fajna sprawa. Robią też zagęszczanie włosów, przedłużanie laserowe - to robiłam i wypada najlepiej spośród wszystkich metod przedłużania jakie miałam.
Gość

Postautor: Celina » 25 sty 2019, 13:42

O, widzę, że też chodzicie do InHarmony :) ja byłam ostatnio na koloryzacji strobing, włosy zyskały optycznie objętości i wyglądają mega naturalnie :)
Celina

Postautor: Katarzynka156 » 28 sty 2019, 22:13

Ja bardzo polecam w Warszawie świetny salon Magia Blondu. Pani Danuta Cyboroń uratowała mi tutaj włosy już nie raz nie dwa, jak szykowało mi się jakieś super wyjście. Miałam tutaj robione cięcie dobrze pasujące do mojej twarzy.
Katarzynka156

Postautor: Widia » 29 sty 2019, 13:37

A ktoś zna może salon Akademia Perfect Hair przy Świętokrzyskiej? Bo słyszałam dużo dobrego o nich i myślę żeby wybrać się na metamorfozę :)
Widia

Postautor: sun » 31 sty 2019, 16:20

Ja polecam Magię Blondu, chodzę tam od dłuższego czasu i zawsze jestem zadowolona. Pani Danusia dosłownie czyta mi w myślach.
sun

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie