Lifting, alternatywa dla liftingu

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Lifting, alternatywa dla liftingu

Postautor: mirandaaaa » 09 maja 2018, 8:18

Słyszałyście może o zabiegu nićmi stałymi Spring Thread? Podobno to alternatywa dla liftingu, nie trzeba się ciąć a efekt trzyma się 10 lat. W Polsce można to zrobić tylko u jednego lekarza, dr Strzałkowskiego w Warszawie, dobr fachowiec, robiłam u niego już inne zabiegi. Dla mnie to brzmi super, bo myślałam o liftingu, ale boję się tej operacji i dochodzenia do siebie potem...

Może któraś z was korzystała? Co sądzicie o takim zabiegu?
mirandaaaa

Re: Lifting, alternatywa dla liftingu

Postautor: Blaze » 16 maja 2018, 9:10

Jak wygląda sprawa z nićmi , szczerze mowiąc nie mam pojecia. Co do liftingu to na pewno moge polecić wampirzy lifting z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego . Ja w ten sposób miałam redukowane zmarszczki na czole . A zabieg miałam robiony w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie ;)
Blaze

Re: Lifting, alternatywa dla liftingu

Postautor: basia9 » 25 maja 2018, 8:25

Byłam na konsultacji u dr Strzałkowskiego i bardzo pozytywne wrażenie na mnie wywarł, więc od razu zapisałam się na zabieg easylift. Chciałam poprawić trochę owal twarzy i to się udało, a efekt jest naturalny, nie wyglądam jak naciągnięta :) pan doktor mnie zapewniał, że może się utrzymać 10 lat, bo te nici się nie rozpuszczają. To innowacja, bo inne zabiegi nićmi dają efekt na kilka miesięcy tylko przez to, że się rozpuszczają. Także warto moim zdaniem.
basia9