Dlaczego włosy rosną wolniej

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Dlaczego włosy rosną wolniej

Postautor: Sebastian37 » 17 lip 2018, 12:26

Mam dość krótkie włosy i nie umiem ich zapuścić na dłuższe. Mnóstwo znajomych koleżanek ma długie włosy i bardzo mi się podobają, też bym takie chciała. Mój problem polega na tym, że jak tylko mi trochę podrosną to się łamią. A do tego bardzo długo to trwa. Może coś poradzicie ze swojego doświadczenia, bo czytałam mnóstwo poradników typu sposoby na.... m.in. chciałam się zastosować do tego blog.onein.pl/7-powodow-przez-ktore-wlosy-rosna-wolniej/ Jak myślicie może to coś pomóc w ogóle, czy już tak mam po prostu eh..
Sebastian37

Re: Dlaczego włosy rosną wolniej

Postautor: benia » 29 lip 2018, 22:04

Może warto zainwestować w jakiś wcierki do włosów...
Awatar użytkownika
benia

Postautor: bohdanek » 10 sie 2018, 9:49

Włosy rosną swoim tempem ale często nie zauważamy ze nam rosna ponieważ koncówki się kruszą. Moja żona regularnie rozjaśnia końcówki przez co są osłabione i się kruszą a jej długość jest cały czas taka sama.
https://naczynia.olkusz.pl/
bohdanek

Postautor: Mcasinka » 10 sie 2018, 15:14

No... to też niezupełnie tak musi być. Owszem rosną swoim tempem, ale jak sie widzi, ze to tempo jest ślimacze to jednak ja bym reagowała i dobrze że to widzisz, zwłąszcza ze jak piszesz póxniej sie łamią jak juz podrosną tak? no raczej nie dzieje sie to bez przyczyny. Wlos prawdopodobnie jest z jakichś powodow oslabiony. Moze pomysl o jakims laserze, a najlepiej umow sie nawizyte do specjalisty w Centrum Medycznym Bieńkowski - mi podpasowali metode. A chodzilam do nich, bo po ciazy nie moglam zatrzymac wypadania wlosow. Laser dziala w ten sposob ze pobudzi skore głowy i wzmocni strukture wlosa
Mcasinka

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie