Jak ujędrnić skórę na brzuchu

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Jak ujędrnić skórę na brzuchu

Postautor: Kala » 10 paź 2018, 12:06

Hej słuchajcie mam problem
bardzo schudłam jakiś czas temu (-19 kg w 3 mieisące) i mam trochę wiszącej skóry na brzuchu... poza tym moja twarz wygląda od razu starzej bo to sie stało zbyt szybko ;/
Polecacie cos na ujędrnienie? masaże, zabiegi, kremy? Byłabym wdzięczna za pomoc
Dramat za dramatem
Awatar użytkownika
Kala

Re: Jak ujędrnić skórę na brzuchu

Postautor: Michalina.ru » 17 paź 2018, 10:33

Ja bym w pierwszej kolejności poleciła ćwiczenia. Może warto pomyśleć o siłowni na początek, żeby ujędrnić te skórę a dodatkowo pomyslałabym o jakichś kosmetykach wspomagających ujędrnianie ciała. Myślę, że masaże też sa dobra opcją, bo zazwyczaj sa wykonywane z olejkami które nawilząją i napinają skórę (myśle tutaj o masażach mającyhc na celu ujędrnić skórę). Ale w pierwszej kolejności mimo wszystko ćwiczenia a do nich dodatkowo jakiś wspomagający kosmetyk do stosowania na skórę.
Życie bez radości jest jak długa podróż bez gospody.
Demokryt
Awatar użytkownika
Michalina.ru

Re: Jak ujędrnić skórę na brzuchu

Postautor: Mcasinka » 15 gru 2018, 14:24

Jesli skora utracila jedrnosc to mozesz sie katowac na silowni a ona i tak nie odzyska elastycznosci. Z tego co wiem to w klinice dermed w krakowie uelastyczniaja skore zimnem podczas krioterapii. Zabieg wykonuje sie miejscowo - na konkretne partie ciala, a chodzi glownie o skurcz i rozkurcz naczyń krwionosnych pod wplywem zamrazania.
Mcasinka

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie