Co na bliznę

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Co na bliznę

Postautor: araa » 24 paź 2018, 18:35

Po operacji została mi blizna, co zrobić żeby była mało widoczna?
araa

Re: Co na bliznę

Postautor: tulipanek » 14 lis 2018, 18:52

Spróbuj plastrów contractubex, mi pomogły i blizna po operacji po prawie 3 miesiącach naklejania stała się sporo mniejsza. Przede wszystkim jasna i gładka.
tulipanek

Postautor: demonowaiga » 18 lis 2018, 17:57

Najbardziej skuteczny bedzie laser. Ja szukajac odpowiedniego centrum kosmetycznego na pozbycie sie blizny pooparzeniowej kierowalam sie dobrymi opiniami, doswiadczeniem i nowoczesnoscia. Tak trafiłam do Dermedu w Katowicach. Nowoczesny laser w połączeniu z kompetencjami lekarzy sprawił ze mój problem przestał istnieć a ja w końcu nie wstydzę sie wyjść do ludzi bez tony makijażu
demonowaiga

Postautor: justynahoczyk » 21 lis 2018, 14:40

Na blizny tylko laser. To zdecydowanie najlepszy i najszybszy sposób na pozbycie się blizn. Ja leczyłam się w klinice krajewski w warszawie na blizny po bardzo mocnym trądziku. Polecam, akurat tą klinike, byłam w innych i niestety spotkało mnie wiele przykrości
justynahoczyk

Postautor: mojwa » 25 lis 2018, 18:42

Nie tylko laser bo jeśli masz cierpliwość i czas to możesz z powodzeniem stosować bio oil i też pomoże, wiadomo laserem pozbędziesz się nblizny najszybciej ale to jak widać nie jest jedyny sposób
mojwa

Postautor: drunka » 27 lis 2018, 10:58

też dużo dobrego słyszałam o tym olejku, widziałam go w doz.pl w dobrej cenie, jak szybko pojawiaja się efekty po nim? Mam blizny po wypadku na rolkach, niedawno się zagoily i chyba zacznę się smarować
drunka

Postautor: AmandaO » 28 lis 2018, 21:32

Właśnie dzięki olejkowi bio oil moje blizny stały się niewidoczne, miałam blizny po szwach i smarowałam olejkiem to bardzo ładnie się wygoiły i ich kolor zrobił się bledszy. Olejek bardzo ładnie pachnie, szybko się wchłania, trzeba trochę cierpliwości i być koniecznie systematycznym w smarowaniu nim.
AmandaO

Postautor: Mcasinka » 15 gru 2018, 14:29

Najprosciej to chyba bedzie laserem. Wiele kobiet wlasnie wygladza blizny po cesarce w ten sposob glownie dlatego ze jest bezinwazyjny. Kolezanka opowiadala ze w ubieglym roku przed wyjazdem na wakacje byla na 3 sesjach laserowych w klinice dermed w krakowie. Moc lasera dobierana jest do kazdego pacjenta inaczej, ale z tego co mowila standardowo 3-4 sesji wystarczy zeby blizna pieknie sie wchlonela
Mcasinka

Postautor: kamilasynten » 20 gru 2018, 7:18

Też słyszałam, że klinika krajewski jest bardzo dobra, mają tam chyba najlepszych specjalistów:) Moja sisotrzenica usuwała tam blizny właśnie i przebarwienia. Ma gładką skórę już prawie, ale trzeba kilka sesji laserem zrobić właśnie, tylko wtedy będzie efekt;)
kamilasynten

Postautor: Promotor » 20 gru 2018, 16:22

Ja mam dokładnie takie samo zdanie jak mój przedmówca. Nic dodać i nic ująć.
Bezpowrotnie stracona jest każda chwila, której nie wypełnia miłość.
Awatar użytkownika
Promotor

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie