Co jest dobre na Koronowirusa? Jakie leki pomagają ?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Co jest dobre na Koronowirusa? Jakie leki pomagają ?

Postautor: Chory » 16 mar 2020, 10:39

Jestem przerażony tym co dzieje się we Włoszech. Kilkaset ofiar śmiertelnych na COVID-19 na dobę nie wróży nam w Polsce niczego dobrego.
Ostatnio trochę źle się czuję i boję się, żeby nie zachorować na koronowirusa. Czy macie informacje jakie leki są dobre na Koronowirusa ? Czym się wzmacniać ?
Może jakieś domowe sposoby są dobre ?
Chory

Re: Co jest dobre na Koronowirusa? Jakie leki pomagają ?

Postautor: Marecka » 17 mar 2020, 10:01

Ja bym uważała na wszelkie rady wujków wszystkowiedzących. Ludzie gotowi są robić biznes na koronawirusie i będą oferować "tanio" różne pseudoleki.
Dziś to najważniejsza jest higiena i zapobieganie przez unikanie kontaktów z ludźmi.
Marecka

Postautor: Aja » 29 mar 2020, 16:13

Zgadzam się, niestety nie jest to takie proste, nie ma leków. Ale trzeba dbać o higienę i jak najmniej wychodzić z domu! Wiem, że jeśli chodzi o dezynfekcję pomieszczeń, sprawdza się ozonowanie i jeśli macie możliwość, warto przeprowadzić taki zabieg - w Warszawie zajmuje się tym firma GreenStyle. Są świetni.
Aja

Postautor: samla » 24 cze 2020, 12:53

na razie to nie ma leków ani szczepionek trzeba zachować rozsadek, myć ręce, zachowywać higienę, dezynfekować rzeczy których czesto €zywamy typu telefon, portfel, karty płatnicze, ja tam gdzie dużo ludzi zawsze noszę maseczkę kupiłam tutaj medclean.com.pl/
samla

Postautor: ekzi » 30 cze 2020, 16:48

Na pewno przyjmuję witaminę C i cynk. A do tego pamiętam o maseczce w miejscach publicznych i dobrym żelu antybakteryjnycm. Ten Tisept Max jest ok, działa potrójnie i antybakteryjnie, atygrzybiczo no i antywirusowo
ekzi

Postautor: drama_gueen » 19 sie 2020, 7:08

ekzi pisze:Na pewno przyjmuję witaminę C i cynk. A do tego pamiętam o maseczce w miejscach publicznych i dobrym żelu antybakteryjnycm. Ten Tisept Max jest ok, działa potrójnie i antybakteryjnie, atygrzybiczo no i antywirusowo

cynk jest dobry na covida????? skąd masz takie info?
Awatar użytkownika
drama_gueen

Postautor: mariimar » 15 wrz 2020, 11:40

to jest przerażające jak firmy zarabiają na medialnie wydmuchanej chorobie...
mariimar

Postautor: Tomek344 » 23 wrz 2020, 9:51

Olejek CBD może wspomóc organizm w walce z koronawirusem ponieważ ma właściwości przeciwzapalne, wzmacnia organizm oraz dzięki swoim właściwościom przeciwzapalnym może łagodzić przebieg samej choroby, oczywiście w trakcie choroby ważna jest konsultacja z lekarzem by dobrać odpowiednią dawkę do stosowanych podczas leczenia leków.
Olejki, susze, produkty oraz kosmetyki z CBD : https://krolzieleni.pl/
Tomek344

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie