Kosmetyki na worki pod oczami - co sądzicie o Garisell

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Kosmetyki na worki pod oczami - co sądzicie o Garisell

Postautor: smykałka. » 26 cze 2020, 13:19

Dzień dobry wszystkim :) Niedługo będę brała udział w wydarzeniu, gdzie będę świadkową i mam z lekka problem, bo mam okropnie podpuchnięte oczy. Myślałam, że to może być przez alergię, ale teraz to już nie wiem. Efekt jest taki, że no mimo wszystkich różnych dziwnych i mniej dziwnych metod nic mi nie pomogło, bo wszelakie ogórki, plasterki i torebki od herbaty nie zdały egzaminu. Od niedawna jestem na takim momencie próbowania różnych opcji i niektóre kremy mi potrafiły podrażniać oczy, a tutaj po składni takim sprawdzaniu na wizażu co to znaczy po tej łacinie to wychodzi niby w porządku, ale aż tak to się nie znam. Potraficie mi trochę to rozjaśnić?
Awatar użytkownika
smykałka.

Re: Kosmetyki na worki pod oczami - co sądzicie o Garisell

Postautor: piekielna » 11 lip 2020, 9:07

Na worki pod oczami pomaga jedynie zdrowy sen i oklady np z ogórka czy maseczki z aloesu. Warto tez uzywac kremu pod oczy z red ginseng z bielendy :)
piekielna

Postautor: ryczka91 » 22 lip 2020, 9:44

A wiesz o tym, że aloes bardzo często uczula, więc nie byłabym taka pewna, czy warto próbować coś takiego. Co do kremu to nakładałam go na twarz i mnie strasznie wypryszczyło i zapchało mi pory...
Co do tego jak działa garisell to jestem w stanie Ci powiedzieć, że jest naturalny i nie robi problemów z nakładaniem go rano nawet pod makijaż. Wszystko pieknie się trzyma i działa, więc jak dla mnie strzał w 10 bo inne kremy mi się ważyły. Nie wiem co chcesz wiedzieć dokładnie więc ciężko mi coś dokładnie powiedzieć.
Awatar użytkownika
ryczka91

Postautor: drama_gueen » 31 lip 2020, 13:50

ooo też go mam. miło mi was poznać :D aż tak sie nie znam by opowiadać o nich chyba jakoś więcej. jedynie na składach się w miaaaaaaaaarę znam xD
Awatar użytkownika
drama_gueen

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie