Zdrowe odżywianie

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Zdrowe odżywianie

Postautor: kristal » 08 sty 2013, 14:56

Co rozumiemy pod pojęciem zdrowego odżywania? Niedawno jajka nie były zdrowe i należało jej ograniczać do dwóch tygodniowo, by nie zaszkodzić sercu i by nie podnieść cholesterolu tego złego. Dziś naukowcy dowiedzieli się, że jajka są rewelacyjne i są lekiem na dobry seks, między innymi. Najlepiej by jeść je codziennie nawet do 3 sztuk.

Świat oszalał :)
kristal

Re: Zdrowe odżywianie

Postautor: Ona » 15 lut 2013, 20:34

Ja tam jem wszystko, ale pije dużo wody, chodzę na aerobik, Zumbę.Jasne nie obżeram się, ale jem systematycznie i nie narzekam :)
Ona

Zdrowe odżywianie, diety itp.

Postautor: Magda » 19 lut 2013, 8:18

Niektórzy dzięki temu "zdrowemu odżywianiu" wpadają w poważne kłopoty. Zgadzam się z poprzedniczką - najlepiej jeść wszystko. Pod warunkiem że z umiarem. Odmawiając sobie tego czy tamtego, zabieramy organizmowi różne składniki, witaminy itp., a to często prowadzi do choroby.
Magda

Postautor: ktosia » 19 lut 2013, 8:57

Moim zdaniem nie ma idealnej diety, najlepiej jeść wszystko ale z umiarem ;)
Awatar użytkownika
ktosia

Postautor: annzgo_wawa » 15 mar 2013, 10:14

Ja za zdrową żywność uważam żywność ekologiczna. Produkty ekologiczne kupuję z Folwarku Miłkowiec. Działają na terenie warszawy a żywność produkowana jest na jednej z mazurskich wsi. Odnajdziecie ich na letargu i biobazarze w czwartki i soboty, ale równie dobrze można składać zamówienia drogą elektorniczna na maila folwark.milkowiec@wp.pl i wtedy oczywiście są dostawy bezpośrednio do domów ;) Dodam, że ceny są dość konkurencyjne w stosunku do np. vegeboxu czy vegepacku , a żywność jest zdrowa, certyfikowana i przede wszystkim smaczna ;) zresztą jakbyscie chcieli to sami zapytajcie ich o ofertę. Mają m.in. warzywa, owoce jak i herbatki, oleje, przyprawy...Jakby był ktos zaineresowany to podaję nr do pani Magdy, która zajmuje się handlem 666-024-765
annzgo_wawa

Postautor: refreshka » 18 mar 2013, 9:55

ja to już nie wiem co jest zdrowe, a co nie i prawdę mówiąc nie mam pojęcia co jeść, zeby nie tyć, bo wszystko jakoś działa na mnie jak pompka rowerowa, cokolwiek bym nie zjadła to od razu mam oponkę na brzuchu
refreshka

Postautor: Kirsten » 21 mar 2013, 14:51

Ja ma szczeście i raz na tydzień dostaję zdrowe, swojskie produkty ze wsi. Jajko, mięsko, w sezonie warzywa i owoce :)
Kirsten

Postautor: refreshka » 06 maja 2013, 12:58

to jesteś niezłą szczęściarą
refreshka

Postautor: olczatka » 24 maja 2013, 6:27

w sprzedawanej zdrowej żywności problemem jest ten, że jest bardzo droga. Może powinno być na odwrót i ludzie faktycznie byli dużo zdrowsi?
olczatka

Postautor: emilla » 14 cze 2013, 8:38

Chyba najlepiej jest obserwować swój organizm, swoje reakcje na jedzenie, robić badania i unikać mocno przetworzonej żywności (z dziesiątkami "ulepszaczy), nie jeść fast foodów i słodyczy. A jeść najlepiej dużo warzyw i owoców, pełnoziarniste pieczywo - tak to widzę. :)
emilla

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie