Rozwód - jak założyć sprawę?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Rozwód - jak założyć sprawę?

Postautor: PatrycjaMika90 » 19 gru 2017, 7:48

Również polecam od razu udać się do kancelarii. Z adwokatem u boku będziesz czuć się bezpieczniej i też nie popełnisz żadnego błędu. Co więcej, adwokat przygotuje Cię na kolejne działania. Jeśli jesteś z Białegostoku lub okolic to polecam Adwokat Annę Adamczuk. Z jej pomocy korzystałam swego czasu i polecam. Na stronie adwokat-adamczuk.pl znajdziesz więcej szczegółowych informacji oraz oczywiście kontakt.
PatrycjaMika90

Postautor: Linka » 15 lut 2018, 9:54

Uważam, że świetnym rozwiązaniem jest skonsultować się z dobry prawnikiem radcaprawny.pro/ Na pewno pomoże i doradzi. Pełen profesjonalizm załatwionej sprawy.
Linka

Postautor: Karolina » 14 kwie 2018, 4:29

Siostra korzystała z pomocy pana Andrzeja Harwasa adwokatharwas.pl z Piły. To bardzo dobry prawnik, dość powiedzieć, że wszystko poszło po jej myśli, zadowolona była, ze wybrała tego prawnika.
Karolina

Postautor: Martyna Kajzer » 31 maja 2018, 17:16

Ja się udałam do dobrego adwokata , którym okazała się pani mecenas Magdalena Grześkowiak ( mieszkam w Warszawie ) . Gdyby nie ta pani adwokat, to dzisiaj zostalabym z niczym ... doslownie, Bardzo polecam ją jako adwokata , poniewaz specjalizuje sie własnie w prawie rodzinnym, rozwodach itd,
Martyna Kajzer

Postautor: Danusia22 » 24 lip 2018, 16:43

Potwierdzam. Pani Magdalena Grześkowiak, nie ma na swoim koncie ani jednej przegranej sprawy. U mnie prowadziła sprawę rozwodową, sprawe o alimenty oraz podział majatku ;)
Danusia22

Postautor: Message » 31 lip 2018, 10:33

w kazdym mieście jest jakiś bardzo dobry adwokat. w moim przypadku okazała się pani adwokat Magdalena Grzeskowiak. Na swoim koncie nie ma ani jednej przegranej sprawy .

Postautor: Weronika22 » 28 sie 2018, 13:25

U mnie z kolei bardzo dobrym adwokatem w Wodzisławiu jest adwokat Grzegorz Kiwic. Bardzo dyspozycyjny adwokat, praktycznie 7 dni w tygodniu ;) Bardzo kompetentny i doświadczony adwokat .
Weronika22

Postautor: Felka2 » 28 gru 2018, 15:29

Ja niestety też musiałam sie z tym zmierzyc i założyć sprawę rozwodową. Na szczęście miałam niezbite dowody na zdradę męża dzięki Pani detektyw Skrzypek z Wrocławia
Felka2

Postautor: dariakrakowiak » 11 lut 2019, 14:03

Też jestem po rozwodzie i podpisuję się pod tym, co pisali poprzednicy - warto skorzystać z pomocy adwokata. Ja korzystałam z usług Kancelarii Adwokackiej Adwokat Anety Majowskiej z Tarnowskich Gór. Pełen profesjonalizm i bardzo taktowne podejście, które w tak delikatnych sprawach jest niezbędne. Zdecydowanie polecam.
dariakrakowiak

Postautor: InTheAir » 27 lut 2019, 15:46

najlepiej udac się do dobrego prawnika, który pomoże we wszystkim. Z mojej strony bardzo polecam adwokata w Warszawie panią Magdalenę Grześkowiak, która bardzo mi pomogła przy mojej sprawie rozwodowej.
InTheAir

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie