Gdzie w Warszawie zjeść kiedy nie chce się gotować?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Gdzie w Warszawie zjeść kiedy nie chce się gotować?

Postautor: rokiczan » 10 lut 2018, 4:05

W Warszawie nie znam, ale w Krakowie jak najbardziej Tu w Krakowie,najchętniej zamawiam z hurryupshrimp.pl, oprócz dań mają nawet zupy z krewetkami! Zawsze jetem bardzo zadowolona.
rokiczan

Postautor: Oliwia » 17 lut 2018, 15:33

Ostatnio jeżeli chodzi o gotowanie w domu mam strasznego lenia i muszę przyznać, że często mi się zdarza jeść w restauracji. Niedawno znajoma zabrała mnie w Warszawie do restauracji Zachodni Brzeg, gdzie serwują dania kuchni bliskowschodniej w najlepszym wydaniu. Jeżeli chodzi o ten typ kuchni to w wielu restauracjach próbowałam, ale muszę powiedzieć, że tam jedzenie było wybitne. Oprócz tego miła atmosfera, polecam sprawdzić
Oliwia

Postautor: werqq » 20 lut 2018, 8:53

Jeżeli nigdy nie byłaś, to polecam Instalacje Art Bistro na Zamku Ujazdowskim - świetne miejsce na spędzenie miło wolnego czasu przy bardzo dobrym jedzeniu. Ostatnio piłam tam również koktajl czekoladowy XXL <-- mistrzostwo świata
werqq

Postautor: Joachim » 09 mar 2018, 12:21

Bistro Wiejska, włoska restauracja, bardzo polecam. Jedyna z tak szybką obsługą i tak dobrą kuchnią włoską.
Joachim

Postautor: Wiktorias » 11 mar 2018, 16:25

To ja jeszcze wymienię moją ulubioną - Pańska 85. Smaczna kuchnia, pełna zaskakujących dań a do tego bardzo klimetyczne wnętrze, można poczuć się tam jak VIP. Polecam ^^
Wiktorias

Postautor: Mateusz » 27 mar 2018, 10:44

Ja polecam restaurację Rozdroże. Ceny adekwatne do rozmiaru posiłku, bardzo smaczne no i jak u MAMY :) Można naprawdę dostać fajny, dobry obiadek. A w pobliżu park łazienkowski ;)
Mateusz

Postautor: laurkaa17 » 22 kwie 2018, 3:07

W niedzielę jak chce odpocząć od stanie przy garach to wychodzę gdzieś na miasto, żeby zjeść. W tą niedzielę byłam s Sushi Chef na Górczewskiej. Wydaje się że tym się najeść nie da, ale ryż wbrew pozorom jest zapychający. Do rolek zamówiłam Choyę, to połączenie jest obłędne. Niedziela nie musi się zawsze kojarzyć ze schabowym, przynajmniej dla mnie :)
laurkaa17

Postautor: qelner » 26 kwie 2018, 19:51

W warszawie jedną z lepszych restauracji jest instalacje art bistro w zamku ujazdowskim. Maja tam świetny klimat, miłą obsługę i pyszne dania.
qelner

Poprzednia