Odwiedzacie restauracje?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Odwiedzacie restauracje?

Postautor: gargamel » 24 paź 2017, 9:59

Restauracje to raczej na specjalne okazje, a tak na co dzień to lubimy sobie wyskoczyć w przerwie w pracy gdzieś. ;)

Postautor: JulkaKaminska » 24 paź 2017, 10:50

No a czemu nie ?:) jasne ,ze warto odwiedzać restauracje . Tylko jak juz je odwiedzać to te na prawdę dobre . Z takich restauracji , jak będziecie kiedyś we Wrocłąwiu co jakis czas z mężem jestem na lunchu w OkWine&Bar . Świetna restauracja , genialnie urządzona , do tego jedzenie przepyszne i super oferty lunchowe , gdzie za dwa dania płacicie 39 zł . I mówię od razu , dania są bardzo ,a le to bardzo wyszukane :)Więc warto ! :
JulkaKaminska

Postautor: listek99 » 24 paź 2017, 14:07

Czasami tak, zależy od wielu czynników, bo na przykład do pracy to często zamawiamy jedzenie z Margaret! - margaretwroclaw.pl, a jak jestem w domu to zawsze tez sama gotuje,. Jedynie jak jestesmy na miescie to dopiero, ale bardziej zeby się czegoś napić niż zjeść.
listek99

Postautor: alexia » 08 lis 2017, 12:12

Kochana, sluchaj ja to we Wrocławiu uwielbiam catering z margaretwroclaw.pl/ Zawsze zamawiamy tam świeże i smaczne jedzenie w pracy. Super jest!
alexia

Postautor: benia » 17 lis 2017, 18:19

Raz na jakiś czas lubię gdzieś wyskoczyć.. :) Ale nei za często
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Darias » 10 sty 2018, 20:17

Ja uwielbiam chodzić po restauracjach, choć specjalnie często nie chodzę, bo to jednak jest wydatek. Lubie znaleźć knajpę gdzie przy pysznym jedzeniu ceny nie powalają. Moja ostatnia ulubienica to bielska Rogata z tradycyjną kuchnią rogata.pl Ich kwaśnica jest najlepsza, zresztą zdobywa nagrody w kulinarnych konkursach, warto jej spróbować.
Darias

Postautor: Karolina » 11 sty 2018, 20:17

Też nie za często, ale chodzę żeby popróbować nowych smaków. Ostatnio odkryłam dla siebie kuchnię kaukaską w restauracji Lawasz w Łodzi i zakochałam się w ich khaczapuri, to taki placek z serem i ziołami, ma rożne wersje, moja ulubiona to to adżarskie, z jajkami.
Karolina

Postautor: Lolek » 12 sty 2018, 18:43

Ostatnio odwiedzając siostrę byłem w Warszawie na śniadaniu w Jajku na Krakowskim Przedmieściu i było bardzo fajnie, pyszne tosty i naleśniki, bardzo miła atmosfera, bistro ma fajny klimat i dobrą obsługę. A tak to nie mogę powiedzieć, że często chodzę po restauracjach, średnio może raz na 3 miesiące.
Lolek

Postautor: Iwonaaa » 17 lut 2018, 15:29

Ja od czasu do czasu lubię wyskoczyć ze znajomymi do restauracji na dobre jedzenie. Ostatnio odkryliśmy świetne miejsce w Warszawie - restauracja Zachodni Brzeg przy Wioślarskiej. Dobre piwko i pyszne dania kuchni bliskowschodniej. Humus pierwsza klasa polecam.
Iwonaaa

Postautor: oksana1 » 20 lut 2018, 8:51

Ja lubię od czasu do czasu wyskoczyć ze znajomymi na jakieś dobre jedzenie. Ostatnio często chodzimy do Instalacje Art Bistro na Zamku Ujazdowskim. Pyszne jedzenie, najlepsze mango lassi jakie w życiu piłam i miła obsługa - polecam tam zajrzeć bo warto :)
oksana1

PoprzedniaNastępna