Odwiedzacie restauracje?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Odwiedzacie restauracje?

Postautor: kasia2 » 26 lut 2018, 6:19

My tak samo, raz na jakiś czas bardzo lubimy takie rodzinne wyjścia albo nawet sami z mężem sobie chodzimy do restauracji :) Jeśli chodzi o taką nasza ulubioną, to Da Marco na mogilskiej. Rewelacyjna włoska kuchnia no i nigdzie nie ma tak cudownej atmosfery :)
kasia2

Postautor: Lili » 26 lut 2018, 21:51

A ja byłam na kilka dni we Wrocławiu i.... czytałam kiedyś o restauracji Ok Wine&Bar i... zamówiłam sobie z meżem danie Kaczkę z gnocchi, młodą marchewką . jakimś sosem anyżkowymi jeszcze czymś . I powiem szczerze ,ze nigdy nie jadłam takiego połączenia. Szczerze polecam !!!!! Wspaniałe miejsce. Za dwa dania zapłaciliśmy 41 zł więc za takie jedno danie wychodzi 20,50 to jest na prawdę niewiele ;)
Lili

Postautor: Hania Kotowicz » 28 lut 2018, 18:45

Zawsze w kazdym mieście , które zwiedzam , odwiedzam jakąs restaurację ;) inna w Gdyni , inną w Gdańsku ( mam tu swoje ulubione ) , a jeszcze inną w Katowicach czy Wrocławiu ;) We Wrocławiu jak najbardziej polece Ok Wine&Bar. ciekawy klimat . Jadłam tu najlepsze mule ;)
Hania Kotowicz

Postautor: WiolaWut » 09 mar 2018, 11:43

Często, bo uwielbiam jedzenie i lubię z mężem wyjść na miasto i spróbować czegoś nowego, niespodziewanego. Ostatnio w Warszawie gościliśmy w restauracji Pańska 85, która specjalizuje się w kuchni chińskiej. Wcześniej miałam do czynienia z tą kuchnią, ale nigdy nie aż tak bardzo mnie nie zachwyciła.
WiolaWut

Postautor: Oreiro » 09 mar 2018, 12:16

Kilka razy w miesiącu pójdę do restauracji, chociaż są takie miesiące, że pójde np tylko raz. Zależy to od czasu w tygodniu i od tego na co mam akurat ochotę
Teoria ma nadzieję; praktyka nie ma nawet złudzeń.
Awatar użytkownika
Oreiro

Postautor: OloLo » 11 mar 2018, 16:02

Najbardziej lubię zaczynać dzień porządnym śniadaniem, na przykład angielskim śniadanie w Bistro Wiejska - to jest fenomenalne rozpoczęcie dnia ^^ Polecam baaaardzo serdecznie!
OloLo

Postautor: Kalinab » 13 mar 2018, 8:04

Pewnie, ja bardzo czesto chodze po knajpkach z mezem, jestesmy ogromnymi smakoszami, to trzeba przyznac ;) Ostatnio wpadlismy do Oliwy i Papryki i jestesmy zachwyceni lokalem i kuchnią :) Lubimy szukac takich warszawskich perełek
Kalinab

Postautor: Merenna » 11 kwie 2018, 19:52

Pewnie, że odwiedzamy różne restauracje. Ja lubię na przykład zaglądać do Chaty z Zalipia w sarnowie. Świetna restauracja, gdzie mozna naprawdę dobrze zjeść.
Merenna

Postautor: bobbudowniczy84 » 12 kwie 2018, 14:20

Zawsze, kiedy chcemy się spotkać w większym gronie ze znajomymi. Wtedy najlepiej zadzwonić wcześniej i zarezerwować stolik. Mamy swoje ulubione restauracje, ale zdarza się nam także próbować czegoś nowego. :)
bobbudowniczy84

Postautor: Sara » 27 kwie 2018, 23:47

Wiadomo, że na co dzień jest to ciężkie, ale od czasu do czasu staram się spotkać ze znajomymi w swojej ulubionej restauracji. Ostatnio dużo czasu spędzamy w Starej Zajezdni na krakowskim Kazimierzu. Pyszne jedzenie, dobre piwko, można się zrelaksować i fajnie spędzić czas :)
Sara

PoprzedniaNastępna