Co gotujecie, żeby nie zamęczyć się dietą?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Co gotujecie, żeby nie zamęczyć się dietą?

Postautor: nerlla » 07 cze 2018, 21:36

W obecnych czasach niemal każdy z nas narzeka na brak czasu, a zwłaszcza na gotowanie zdrowych posiłków w domu. W obliczu ograniczonych zasobów nie jest to wcale prostym zdaniem, ja dużo robię na parze odkąd dostałam na rocznice parowar philipiaka. Warto odmienić nieco swój jadłospis.
nerlla

Postautor: ziomalka » 14 cze 2018, 11:25

Ja osobiście nic nie gotuję, ponieważ nie mam na to czasu, częściej zamawiam wartościowy posiłek z hurryupshrimp.pl, oni mają bardzo fajne jedzenie! Jest super! Bardzo mi smakuje!
ziomalka

Postautor: Kaśka787 » 14 cze 2018, 14:12

Ja zamawiam dietę pudełkową Personal-chef.pl zawsze smacznie i świeżo. Mają fajne warianty diet do wyboru wraz z sokami, shekami i energy drinkami.
Polecam wszystkim co lubią fit smaczne jedzenie.
Kaśka787

Postautor: barylka88 » 14 cze 2018, 17:08

[quote="nerlla"]W obecnych czasach niemal każdy z nas narzeka na brak czasu, a zwłaszcza na gotowanie zdrowych posiłków w domu. W obliczu ograniczonych zasobów nie jest to wcale prostym zdaniem, ja dużo robię na parze odkąd dostałam na rocznice parowar philipiaka. Warto odmienić nieco swój jadłospis.[/quote]

Gdzie taki parowar można kupić?
barylka88

Postautor: Iva » 14 cze 2018, 18:21

Moja recepta na zdrową i niemęczącą dietę to posiłki gotowane na parze. Zdrowo, lekkoi bez zbędnego umartwiana się. Dodam jeszcze że bez efektu jojo.
Iva

Postautor: dajka2244 » 15 cze 2018, 10:11

Rzadko kiedy zastanawiam się co zjeść. Przeważnie nie gotuję w domu, nie mam na to czasu, zazwyczaj zamawiam gotowe jedzonko już zrobione z Margaret z Wrocławia. Tam mają serio pyszne rzeczy, do nich między innymi należą: Zestaw Filet drobiowy w ziołach z pomidorem i zapiekanym serem i Zestaw Ser camembert opiekany z żurawiną są przepyszne!
dajka2244

Postautor: Urszulka44 » 16 cze 2018, 15:30

Ja ostatnio robiłam sporą imprezę w domu i niestety nie mialam czasu gotować, więc zdecydowałam się na gotowca. zamowiłam obiady z firmy Catering Arts oraz coś slodkiego. Wszystko przyjechało do nas do domu w świetnym stanie, pyszne, a goście nawet się nie zorientowali.
Urszulka44

Postautor: Marta Kowalewska » 19 cze 2018, 18:31

Witam! Barylka, parowar (zestaw naczyń) marki Philipiak możesz obejrzeć/kupić na pokazach organizowanych przez naszą firmę. Dostępny jest ona także w naszych salonach stacjonarnych lub sklepie internetowym shop.philipiakmilano.pl

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK
Marta Kowalewska

Postautor: polinka7 » 21 cze 2018, 17:11

Takie salony to gdzie znajdę? Chętnie zobaczę na żywo ten zestaw naczyń.
polinka7

Postautor: Astronom » 22 cze 2018, 6:14

Ja polecam grillowaną cukinię. Kroi się ją w plastry około 3-4 mm grube i opieka na grillu> ja zazwyczaj robię to na elektrycznym w domu. Wystarczy jej około 5 minut aby była miękka i lekko przypieczona. Do tego przyprawiamy pieprzem, kminkiem mielonym delikatnie i czosnkiem zmiażdżonym z olejem. No i sól na koniec. Mówię Wam pyyyycha. Kto nie znosi kminku może dać czarnuszkę też mieloną.
Astronom

PoprzedniaNastępna