Co gotujecie, żeby nie zamęczyć się dietą?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Co gotujecie, żeby nie zamęczyć się dietą?

Postautor: Marta Kowalewska » 23 cze 2018, 10:35

[quote="polinka7"]Takie salony to gdzie znajdę? Chętnie zobaczę na żywo ten zestaw naczyń.[/quote]

Witam! Polinka, salony stacjonarne marki Philipiak znajdziesz w kilku miastach w Polsce. Ich adresy oraz dane kontaktowe dostępne są na stronie: philipiakmilano.pl/gdzie-kupic

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK
Marta Kowalewska

Postautor: sun » 25 cze 2018, 10:08

Żeby dania dietetyczne były smaczne, muszą być dobrze doprawione. Mój mąż zawsze mówi, że tłuszcz jest nośnikiem smaku, więc jak go ograniczam to muszę dodawać więc smaku z innych źródeł, najczęściej są to aromatyczne zioła i przyprawy. Bardzo dobrze się sprawdza ta seria mono z knorra, na opakowania podają kraj pochodzenia, kojarzycie?
sun

Postautor: benia » 30 cze 2018, 21:06

Ale chyba i tak podstawą będzie duża ilość warzyw ;) Nawet nie tyle co owoców jak warzyw
Awatar użytkownika
benia

Postautor: bibi44 » 11 lip 2018, 15:58

Wiesz co a ja czasami, zeby nie zadręczać się dieta zamawiam jedzenie do domu, często korzystam z Margaret we Wrocławiu. Dają na prawdę dobre jedzenie. Zamawiałam tu też kiedyś catering na chrzciny dziecka.
bibi44

Postautor: anuleczka88 » 28 lip 2018, 9:01

[quote="Marta Kowalewska"]Witam! Barylka, parowar (zestaw naczyń) marki Philipiak możesz obejrzeć/kupić na pokazach organizowanych przez naszą firmę. Dostępny jest ona także w naszych salonach stacjonarnych lub sklepie internetowym shop.philipiakmilano.pl

Online Ekspert marki PHILIPIAK[/quote]

Te pokazy to gdzie się odbywają?
anuleczka88

Postautor: elka » 29 lip 2018, 15:29

Gotuje wszystko z tym że na parze. Moim zdaniem to najlepszy sposób na szczupłą sylwetkę . Na dokładkę jest to również dobry sposób na zdrowie.
elka

Postautor: Marta Kowalewska » 30 lip 2018, 14:56

Witam! Anuleczka88, pokazy naszej marki odbywają się cyklicznie na terenie całego kraju. Aby wziąć udział w pokazie należy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta i wyrazić chęć udziału w pokazie. Nr naszej infolinii: 801 405 406.

Online Ekspert marki PHILIPIAK
Marta Kowalewska

Postautor: kakrysara » 02 sie 2018, 19:01

ja niestety jestem wymęczona dietą, muszę się mocno pilnować, bo wiem jakie skutki mam, gdy zjem cos czego nie powinnam, niestety taki żywot przy ibs... Sama sobie wszystko gotuję, osobno maż i dzieci, no i ja osobno. Do tego stosuję tez preparat intesta, który wg mnie jest niezastąpiony, przy zespole jelita wrażliwego. Przede wszystkim super mi pomógł pozbyć się biegunek i zaparć, ale niestety i tak muszę jesc to co mi nie szkodzi i trzymać się mocno diety.
kakrysara

Postautor: Anna_K » 02 sie 2018, 21:32

Zachowując zdrowe proporcje i umiar właściwie można jeść wszystko i ja tak robię. Mój trik polega jednak na tym że zamiast na wodzie gotuję na parze w naczyniu Milano Classic. Jest zdrowo, smacznie a dieta nie ogranicza się tylko do paru produktów.
Anna_K

Postautor: petka31 » 10 sie 2018, 15:55

Pani Marto a gdzie znajdę salony stacjonarne Philipiak?
petka31

PoprzedniaNastępna