Co gotujecie, żeby nie zamęczyć się dietą?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Co gotujecie, żeby nie zamęczyć się dietą?

Postautor: Bronka » 12 sie 2018, 17:01

Najlepsza dieta to lekkie posiłki np. gotowane na parze. Do tego sok z wyciskarki . Taka dieta to samo zdrowie i przyjemność.
Bronka

Postautor: Marta Kowalewska » 15 sie 2018, 18:21

[quote="petka31"]Pani Marto a gdzie znajdę salony stacjonarne Philipiak?[/quote]

Witam! Petka31 adresy salonów marki Philipiak znajdziesz na naszej stronie: philipiakmilano.pl/gdzie-kupic

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK
Marta Kowalewska

Postautor: dalia> » 16 sie 2018, 12:21

Podpinam się , lekkie posiłki uparowane są zdrowe i lekkostrawne.
dalia>

Postautor: fable » 16 sie 2018, 16:35

Można gotować w taki sam sposób, ale używając różnych trików. Dzięki temu gotowanie nie będzie nudne. Dla przykładu: Powszechnie uważa się, ze gotowanie na parze sprawia, ze jedzenie jest mdłe. To prawda, ale tylko pod warunkiem, jeśli robimy to źle. Potrawy gotowane w taki sposób można doprawiac na różne sposoby. Można zrobić delikatny sos osobno, a podczas gotowania warzyw i mięs dodajmy do wody trochę ziół. Od razu smak będzie znacznie bardziej wyrazisty. Jeśli kogoś interesuje gotowanie na parze to polecam zajrzeć na naczynia.olkusz.pl/garnki-do-gotowania-na-parze
albo na olx.pl/oferta/garnki-do-gotowania-na-parze-4-el-CID628-IDpk3VN.html#b207bb4969
fable

Postautor: Alicja » 21 sie 2018, 14:43

Asortyment spod znaku Philipiaka jest rewelacyjny ale dość drogi stąd moje pytanie czy można go kupić na raty?
Alicja

Postautor: Marta Kowalewska » 22 sie 2018, 17:19

[quote="Alicja"]Asortyment spod znaku Philipiaka jest rewelacyjny ale dość drogi stąd moje pytanie czy można go kupić na raty?[/quote]

Witam! Alicja produkty z oferty Philipiak możesz kupić w systemie ratalnym. Posiadamy dla naszych klientów bardzo atrakcyjną ofertę kredytową, przygotowaną przez współpracujące z nami banki: Credit Agricole Bank Polska S.A., Alior Bank S.A. oraz Meritum Bank. Za ich pośrednictwem można dokonać zakupu produktów Philipiak i spłacać nawet w 48 ratach, z możliwością spłaty pierwszej raty dopiero po 60 dniach od zakupu. Więcej informacji na infolinii pod numerem (22) 613 22 82.

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK
Marta Kowalewska

Postautor: karoli93 » 26 sie 2018, 15:14

Ja przyznam, że ostatnimi czasy straciłam wenę jesli chodzi o przepisy, ale skorzystałam ze świetnej publikacji medpharm.pl/poradniki-i-inne/361-nowoczesne-zasady-odzywiania-przepisy-mistrzow.html , gdzie znalazłam ogrom inspiracji! Przepyszne i co najważniejsze - pożywne! - dania:) Polecam!
karoli93

Postautor: ewuniaa » 11 wrz 2018, 9:56

moja dieta to po prostu wszystko tak naprawdę ale w małych ilościach. Lubię jeść nie powiem i to dość często jakieś mniej zdrowe posiłki. Ale do tego uprawiam sport i wspomagam się wyrobem Intesta z maślanem sodu. Jeśli coś się dzieje z moimi jelitami to robię kurację i wszystko wraca do normy
ewuniaa

Postautor: Gość » 15 paź 2018, 11:31

Super są produkty ze Swojskiej Piwniczki. Od jakiegoś czasu stamtąd zamawiam i razem ze mną moja żona, lepiej się czujemy jak jemy zdrowiej :) i kilogramy tez spadają. Warto spróbować :)
Gość

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie