Zdrowa żywność - czy warto ?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Zdrowa żywność - czy warto ?

Postautor: karcia9999 » 22 paź 2018, 13:28

kupujecie zdrowa żywność? co o tym sądzicie? zwracacie uwagę na to co jecie czy nie bardzo ?
karcia9999

Re: zdrowa żywność

Postautor: Gość » 22 paź 2018, 14:04

Ja kupuję. Staram się jeść zdrowo i zrzucić trochę wagi, odkąd zmieniłam dietę na lepszą to czuje się zdrowiej ;D polecam.
Gość

Re: Zdrowa żywność - czy warto ?

Postautor: alicja0000 » 24 paź 2018, 11:41

Warto jak najbardziej moim zdaniem. We wszystko tyle chemii wkładają że lepiej sprawdzać co się je i wybierać lepsze rzeczy. Ja zaczęłam robić zakupy w internecie bo stacjonarnie nie wszędzie zdrowe jedzenie jest, mogę wam polecić swojską piwniczkę. Mają spory wybór i dobre produkty :)
alicja0000

Postautor: Gość » 25 paź 2018, 7:33

a co można kupić w tej swojskiej piwniczce? nazwa wskazuje na jakieś jedzenie swojskie typu kiełbasa :D a nie na zdrową żywność?
Gość

Postautor: kaja » 25 paź 2018, 18:15

Też od dłuższego czasu zwracam uwagę co kupuje, czytam etykiety i wybieram produkty z najlepszym składem :) Nawet napoje sprawdzam, sama codziennie pije sok vega tymbarka, skład bardzo dobry, same warzywa i przyprawy.
kaja

Postautor: iwonka888 » 19 lis 2018, 14:27

[quote="Gość"]a co można kupić w tej swojskiej piwniczce? nazwa wskazuje na jakieś jedzenie swojskie typu kiełbasa :D a nie na zdrową żywność?[/quote]
Oj kiełbasy tam nie znajdziesz : D ale mają dużo fajnych rzeczy, orzechy, mąkę, zdrowy cukier różnego rodzaju, chleb, płatki, konfitury, sosy, zdrowe chipsy nawet. No przebierać można, a dodatkowo wszystko smaczne, to co do tej pory próbowałam przynajmniej takie było ; )
iwonka888

Postautor: jolanta1 » 03 gru 2018, 10:56

oczywiście, że warto, czytajmy tylko składy. Ja czasami tez zamawiam przez internet, mam kilka sprawdzonych miejsc, np. swojska piwniczka bardzo dobra ekologiczna żywność, czy lokalne bazarki ze zdrowym jedzeniem;) Ja się po takim po prostu lepiej czuję;)
jolanta1

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie