posilek szybki

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: posilek szybki

Postautor: bajka » 25 paź 2018, 13:57

Najszybciej to robi się makaron jakimś sosikiem :) Makaron u mnie w domu jest zawsze w zapasie bo wszyscy bardzo lubią, dobry jest włoski arrighi. Dobry makaron to podstawa.
bajka

Postautor: rafaelka » 25 paź 2018, 15:11

Szybko zrobic można spaghetti np, z sosem Łowicz chili con carne , jest pycha już z mięskiem, bez konserwantów. Na prawdę szybko mamy smaczne danie.
rafaelka

Postautor: angella » 23 lis 2018, 10:53

Też lubię te sosy z łowicza, mam zawsze w zapasie albo ich flaki hetmańskie albo sos, na sytuacje typu mam pół godziny a chcę zjeść coś ciepłego to się dobrze sprawdza
angella

Postautor: Didi888 » 28 lut 2019, 19:06

Jakis makaron z sosem pieczarkowym. Ja najcześciej jak robie to właśnie makaron penne z Arrighi z sosem pieczarkowym oraz świeżym tymiankiem. Baaardzo dobre.
Didi888

Postautor: ŁukaszM » 07 mar 2019, 14:30

mi zasmakował żurek z krakusa. Bardzo smaczny. Dodaje sobie kiełbasę i palce lizać.
ŁukaszM

Postautor: Impossible » 15 maja 2019, 10:49

Nie jadłam jeszcze tego żurku, ale myślę że na pewno spróbuję. Poza tym tez musze miec po prostu na ten żurek ochotę. I tak w ogóle to bardzo lubię też spaghetti czy to carbonarę, czy też lasagne. Najszcześciej robie do tego sosy albo takie warzywne albo np sosy pomidorowe i do tego dodaję makaron z Arrighi.
Impossible

Postautor: kasta » 19 cze 2019, 21:35

sezon grillowy w pełni więc szybkie danie to po prostu kiełbasa albo mięso z grilla. do tego jakiś sos. U mnie ostatnio ketchup włocławek do tego chleb i wszystko co do szczęścia mi potrzeba
kasta

Postautor: Osmiorniczka » 24 cze 2019, 12:13

Albo barszczyk ;) Zrobić szybki wywar, na maśle, jarzynce, dodać troszke botwinki, ja do tego jeszcze dodaję koncentrat buraczany z Krakusa ;)
Osmiorniczka

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie