Przyprawy w naszej kuchni

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Przyprawy w naszej kuchni

Postautor: benia » 22 kwie 2018, 15:18

Liwia123 pisze:Dużo ziół! Uwielbiam je i pasują do praktycznie każdej potrawy. nadają aromat :D

Dokładnie ;) Choć warto by były dobrej jakości, dlatego kupuję z knorra, ta seria mono o której tu mówimy jest genialna ;)
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Sierra » 27 maja 2018, 17:09

Mucha czy powiesz mi jak do pieczonego kurczaka używasz tej przyprawy Knorr? Nigdy jej nie uzywałam ale właśnie z ciekawości kupiłam. Czy wystarczy posypać nią mięso przed pieczeniem czy marynować?
Sierra

Postautor: sun » 28 maja 2018, 9:41

Tak naprawdę to zależy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać. Ja czasami tylko posypuje, czasami marynuje kilka godzin. Szczególnie jak robię kurczaka w całości, to lubię jak poleży trochę w przyprawie.
sun

Postautor: Mish » 04 cze 2018, 7:58

Ja często robię na butelce i też się sprawdza. Robi fajną, chrupiącą skórkę :)
Mish

Postautor: benia » 30 cze 2018, 21:12

Sierra pisze:Mucha czy powiesz mi jak do pieczonego kurczaka używasz tej przyprawy Knorr? Nigdy jej nie uzywałam ale właśnie z ciekawości kupiłam. Czy wystarczy posypać nią mięso przed pieczeniem czy marynować?

Robisz jak Ci wygodniej i tak jak Ci pozwoli wyobraźnia ;) Możesz posypać, możesz dodać do oleju i zalać kurczaka, możesz dodać do panierki. A możesz natrzeć ... W sumie robisz tak samo jak z innymi przyprawami.
Awatar użytkownika
benia

Postautor: mario_tka » 01 wrz 2018, 17:42

To ciekawe z tym dodaniem do panierki, bo ja zawsze używałam właśnie Knorr do złotego kurczaka bez panierki. Po prostu kurczaka tą przyprawą posypuję i od razu wstawiam do piekarnika. Jesli o panierki chodzi to można z tą przyprawą zrobić świetne krążki z cebuli. Lubicie?
mario_tka

Postautor: Krzyś37 » 09 gru 2018, 16:59

Ja polecam zioła. Majeranek, tymianek, oregano, bazylię, zioła prowansalskie, rozmaryn, cząber. Mają niesamowity aromat, zapach i dają smak potrawom. Prawdziwe masło jest też dobrym dodatkiem do sosów, zup. Polecam i smacznego.
Krzyś37

Postautor: Marusza » 07 sie 2019, 14:32

Ja bardzo lubię gotować a już w szczególności potrawy pelne aromatu. jednak potem trzeba zmywać a tego już nie lubię. I myślę o zmywarce Electroluxa ComfortLift z podnoszonym koszem dolnym dla ojca bo u niego czesto gotujemy, fajne że ma podnoszony dolny kosz i nie trzeba suię schylać, a wiadomo tato już młodzieniaszkiem nie jest
Marusza

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie