Jaki sprzęt warto mieć w kuchni?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Jaki sprzęt warto mieć w kuchni?

Postautor: marcysia » 30 wrz 2019, 14:49

[quote="lenobia"]Od niedawna mamy tego Hob2Hood w domu. Najpierw kupilismy płytę i miesiąc później musielismy wręcz skorzystać ze wszystkkich jej opcji i dokupiliśmy okap. Dla mnie rewelacja. Jest dużo większy poziom komfortu samego gotowania, bo nie musze pamiętac o okapie ani włączać go wtedy kiedy jest już za późno i zapachy się rozejdą.[/quote]

Też wziełam najpierw płytę z tą funkcją a jak koleżanka mi pokazała jak to działa to od razu dokupiliśmy okap. JEstem z tej opcji bardzo zadowolona bo teraz nie musze myslec o okapie, działa sobie w tle a ja mogę spokojnie gotowac nawet jak otwarte są drzwi w kuchni.
marcysia

Postautor: Jaga » 30 wrz 2019, 18:56

Wybrałam infinite i dobrze, bo nie musiałam dodatkowo inwestować już w żadne garnki czy naczynia specjalne.
Jaga

Postautor: parysa » 30 wrz 2019, 19:36

[quote="marcysia"]Też wziełam najpierw płytę z tą funkcją a jak koleżanka mi pokazała jak to działa to od razu dokupiliśmy okap. JEstem z tej opcji bardzo zadowolona bo teraz nie musze myslec o okapie, działa sobie w tle a ja mogę spokojnie gotowac nawet jak otwarte są drzwi w kuchni.[/quote]

Jesli dobrze rozumiem i ten okap pracuje automatycznie za mnie, dzieki temu nie musze nawet pamietac o jego wlaczeniu to jest to wlasnie sprzet ktory warto miec w kuchni. Bravo dla electroluxa.
parysa

Postautor: Tinny » 31 paź 2019, 17:49

A to płyta infinite jest na każdy garnek?
Tinny

Postautor: lubina » 03 lis 2019, 17:47

[quote="Tinny"]A to płyta infinite jest na każdy garnek?[/quote]

Jeśli płyta jest indukcyjna to trzeba mieć garnki które nadają się na inducję.

[quote="parysa"]Jesli dobrze rozumiem i ten okap pracuje automatycznie za mnie, dzieki temu nie musze nawet pamietac o jego wlaczeniu to jest to wlasnie sprzet ktory warto miec w kuchni. Bravo dla electroluxa.[/quote]

Tak, okapy z funkcją Hob2Hood działają tak jakby za nas w tle wszystkiego i nie musisz się w ogóle tym zajmowac.
lubina

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie