Zdrowa żywność - czy warto ?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Zdrowa żywność - czy warto ?

Postautor: emtikonka » 25 cze 2019, 7:50

W sklepie zawsze czytam etykiety...gdy widzę więcej niż jeden konserwant to po prostu nie kupuję. Staram się jeść zdrowo- warzywa i owoce kupuję na sprawdzonym straganie. ;)
emtikonka

Postautor: redka » 02 lip 2019, 20:04

oczywiscie, ze warto, ja caly czas staram sie zdrowo odzywiac , mam diete rozpisana przez pani Elzbiete Horbe, super babka i bardzo dobry dietetyk
redka

Postautor: Malinka » 22 sie 2019, 7:53

Spożywanie zdrowej żywności jest bardzo ważne...jesteśmy tym co jemy..ja kupuję żywność tylko w sprawdzonych sklepach...
Malinka

Postautor: gość » 27 sie 2019, 13:19

mówi się, że jesteś tym co jesz, więc jak najbardziej warto. Warto też zadbac o to aby przygotowywać posiłki w odpowiednich, zdrowych naczyniach, takich jak takie garnki emaliowane na naczynia.olkusz.pl/komplety-garnkow-emaliowane
Poza tym nie dajmy się zwariowac. można wyskoczyć też do restauracji. Świetnie sprawdza sie taki voucher w formie prezentu katalogkulinarny.pl/voucher-na-kolacje-dla-dwojga/
gość

Postautor: PanieJanie » 30 sty 2020, 12:26

Na pewno warto - wystarczy poczytać sobie o glifosacie i GMO. Żywność marketowa poza tym nie posiada takiej ilości składników odżywczych, bo oni idą na ilość, a nie na jakość. Już nie wspominając o antybiotykach w mleku i mięsie.
PanieJanie

Postautor: kilofka » 22 lut 2020, 12:29

no oczywiscie, ze warto! chyba nikt nie ma tutaj zadnych watpliwosci :) ja nawet zaczelam sobie zamawiac diete z loveatcatering.pl bo zalezalo mi na tym, zeby jesc zdrowo. czasu na gotowanie nie mialam zreszta samej dla siebie to zadna przyjemnosc, a tak to mam wszystko pod nos, wartosciowe, smaczne posilki. Mozna wybrac sobie sposord kilku diet w zaleznosci od oczekiwan
kilofka

Postautor: endzia » 26 lut 2020, 18:34

czytam etykiety produktów, nie mam możliwości samej uprawiać warzyw czy owoców dlatego jestem zdana na to co znajdę w sklepie, lubię bardzo soki warzywne, dla siebie wybieram tarczyna, mają fajne soki 100% i są zapakowane w szkło
endzia

Postautor: WerkaKus » 20 maja 2020, 8:40

W tych czasach to podstawa. Wiadomo, że musimy się zdrowo odżywiać! Zwłaszcza powinniśmy to pokazywać naszym dzieciom :) Niestety wirus nie sprzyja zdrowemu odżywianiu, ćwiczeniom itd. Ale mimo wszystko nasza rodzina osobiście bardzo się pilnuje. Wychodzimy na spacery, ćwiczymy w domu i robimy zakupy spożywcze przez internet w sklepie Zakupy Online. com.pl Zawsze świeże produkty, zakładka FIT i zdrowa żywność. Ogólnie polecam jak najbardziej :)
WerkaKus

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie