Jaki sprzęt warto mieć w kuchni?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Jaki sprzęt warto mieć w kuchni?

Postautor: ryczka91 » 23 cze 2020, 6:17

Lodówkę, piekarnik, zmywarkę, maszynę do kawy, robota kuchennego hjahaha
Awatar użytkownika
ryczka91

Postautor: syrenka89 » 24 wrz 2020, 14:18

dla mnie ekspres do kawy no i taki blender do koktaili owocowych
syrenka89

Postautor: dagula21 » 25 wrz 2020, 7:36

tylko że te ekspresy są serio dość drogie i nie wiem.. te ceny mnie trochę szalone :D
Awatar użytkownika
dagula21

Postautor: Nanka » 08 paź 2020, 9:03

No wlaśnie sama zastanawiałam sie nad kupieniem sobie wyciskarki do soków. Jedyne co mnie odwodzi od kupienia to to,z e jest to sprzęt drogi a nie chciałabym sobie kupować czegoś co sie na dniach zepsuje. Jak również, ze soki przygotowane w wyciskarce są pozbawione błonnika, co również średnio mnie tutaj urządza ;) No ale moze kiedys jak będe mała nadmiar gotówki....

Moim zdaniem podstawą w każdej kuchni jest komplet dobrej jakosci garnków, szczególnie jesli gotuje się codziennie. Wiadomo, ze dobry kucharz poradzi sobie z gotowaniem w każdym rodzaju garnka, ale po co się męczyć skoro mozna wygodniej oraz szybciej. Polecam garnki stalowe, z grubym dnem. Moze i cena jest wyższa, ale lepiej trzymają temperature i wytrzymają znacznie więcej niż te tańsze blaszane.

Dobrze jest poszukać promocji, aktualnie promocję na garnki Masterchef ma sklep Netto. Jeśli macie ich sklepy w swojej okolicy, możecie kompletować naklejki, dzięki którym będzie mozna kupić sobie komplet garnków od Masterchef o wiele taniej. Przy zebraniu odpowiedniej ilości naklejek będzie można je kupić w cenie 70% niższej. Moim zdaniem zniżka dość spora.
Nanka

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie