Dobre garnki?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Dobre garnki?

Postautor: Mish » 12 lis 2013, 19:35

Dziewczyny, jakie garnki byście mi poleciły na płytę indukcyjną? Szukam opinii.
Mish

Re: Dobre garnki?

Postautor: Taloszka » 18 lis 2013, 16:20

A jaki masz budżet? Bo to najważniejsze pytanie. :) Jeśli niezbyt duży to polecam garnki z Ikei 365 + - są całkiem porządne, ale tyłka nie urywają. Jeśli myślisz o kupnie garnków na lata i możesz zainwestować większą sumkę to polecam Zeptera. Najlepiej znaleźć przez net oryginalne (ja zamawiałam z zeptersklep.pl) i podpytać telefonicznie czy mają jakieś zniżki. Moja teściowa dostała Zeptera na drugie wesele, a jest po ślubie z drugim mężem już 14 lat i do tej pory w nich gotują. :)
Taloszka

Postautor: Mish » 26 lis 2013, 21:15

Szczerze mówiąc budżetem się jakoś specjalnie nie zamartwiam, bo przecież mogę kupić garnki na raty. Nie wiem jak te wskazane przez Ciebie, ale słyszałam, że na raty można kupić takie garnki np. Philipiaka. Zastanawiam się nad nimi, bo podobno dają na nie aż 20 lat gwarancji. No właśnie... może ktoś na forum ma? Chętnie poznam opinie.
Mish

Postautor: aritka » 11 gru 2013, 13:12

Zepter ewentualnie Philipiak. Mam w domu garnki i patelnie obu tych firm i jestem zadowolona. W Philipaku kupiłam taki dwupoziomowy, dzięki czemu na jednej płycie mogę gotować, np. ziemniaki i warzywa. Dobre jest również to, że w pokrywce posiadają termostat. Gdy temperatura dojdzie do pewnej granicy, należy wyłączyć płytę, a jedzenie samo powinno dojść.
aritka

Postautor: Marta Kowalewska » 18 sty 2014, 13:33

Nawiązując do wypowiedzi użytkownika powyżej - Philipiak ma w swojej ofercie garnki, skonstruowane tak, aby stawiając jeden na drugi, można było gotować wielodaniową potrawę na jednym palniku.
Gotowanie wieżowe jest bardzo ekonomiczne. Poza tym, potrawy gotowane na parze są bardzo zdrowe - zachowują wszystkie swoje wartości, smak, a ponadto nie potrzebują nadmiaru tłuszczu.
Co do głównego pytania wątku - garnki marki Philipiak posiadają aluminiowe dno termodyfuzyjne w technologii TEKNOTHERM, które zapewnia równomierne grzanie na każdym rodzaju źródła energii, również na płycie indukcyjnej.
W razie pytań, służę pomocą.
Pozdrawiam
Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK
Marta Kowalewska

Postautor: waldi99 » 23 wrz 2014, 15:14

ja też szukałem dobrych jakościowo garnków, które za dwa lata się nie rozpadną i nie porysują no i zamówiłem tu http://www.kuchlandia.pl/ , ceny mają dobre także chyba się opłaciło, wziąłem cały zestaw, bo naprawdę okazja całkiem fajna :)
waldi99

Postautor: Sylwia_L » 22 sty 2015, 17:34

Wymienialiśmy płytę na indukcję ostatnio i trzeba było nowe garnki kupować...Znaleźliśmy całkiem ładne na stronie www.sklep.altom.pl. To Valdinox, odlewane z aluminium pod ciśnieniem, uchwyty połączone z całością trwale (odlew w jednej formie). Bardzo dobrze się z nich korzysta.
Sylwia_L

Postautor: marzimarzy » 26 paź 2015, 7:17

dla mnie dobre garnki to takie w których mogę gotować i nic mi się nie przypala, a poza tym garnki się nie opalają, moja mama testowala garnki Ambition, kupiła w sklepie dajar online i bardzo fajnie się sprawdzają, teraz ja mam zamiar kupić coś u nich.
marzimarzy

Postautor: leslie82 » 30 paź 2015, 22:07

Na kuchnię indukcyjna polecam ci klasyczne garnki stalowe z Duka http://dukapolska.com/garnki-i-patelnie/garnki/garnek-chef-3l.html , bardzo wytrzymałe, mają specjalne dno do równomiernego rozprowadzania ciepła. Będziesz z cała pewnością zadowolona. Mama dostała te garnki od siostry i teraz już ja planuję zakup:)
leslie82

Postautor: nerlu » 28 lis 2015, 17:56

A te z Philipiaka bez problemu można myć w zmywarce?
nerlu

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie