Dobre garnki?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Dobre garnki?

Postautor: Karolinka91 » 16 gru 2015, 15:05

www.tanake.com.pl/sklep/wyposazenie-drobne ja ostatnio kupowałam od firmy Tanake, u nich zaopatrują się restauracje więc to porządna firma:) swietnie mi sie sprawdzają te garnuszki. Kupiłam tez woka ;) cudo
Karolinka91

Postautor: ankaanka » 23 cze 2016, 14:27

Zobacz sobie garnki DUKA, maja bardzo dobrej jakości :) Ja zamawiałam niedawno na https://dukapolska.com/garnki-i-patelnie/patelnie i jestem z nich bardzo zadowolona
ankaanka

Postautor: Luuiza » 14 wrz 2016, 8:49

Ja jestem zadowolona z garnków od firmy Welmax (http://welmax.pl/ ) dostaliśmy na wesele od teściów i są na prawdę dobre, nie przywiera nic do nich, porządne grube dno. :) Przyjemnie się gotuje
Luuiza

Postautor: sun » 22 wrz 2016, 9:14

Ja bardzo lubię Ambition. Zarówno garnki, patelnie, jak i zastawę stołową. Wiem, że cokolwiek by to nie było, to będzie najwyższej jakości. Jak sami o sobie piszą na stronie, wykonane z dbałością o każdy szczegół.
sun

Postautor: Caira » 25 wrz 2016, 7:22

Moja ulubiona marka Ambition :D zakochana jestem szczególnie w patelniach i myślę teraz wlaśnie o zastawie stołowej. Patelnie przeżyły już wszystko, nawet metalowe łopatki od których nie umiem odzwyczaić mojego faceta. I zawsze jak wchodzę do nich na stronę to chciałabym wszystko, bo wiem że robią rzeczy do kuchni perfekcyjnie :) Polecam.
Awatar użytkownika
Caira

Postautor: Mucha » 26 wrz 2016, 17:54

Caira, a można wiedziec gdzie kupiłaś te garnki? Jakoś stacjonarnie czy przez internet?
Mucha

Postautor: egi » 27 wrz 2016, 16:21

Ja przez internet kupowałam, słyszałam o nich tyle dobrego, ze jak je zobaczyłam to od razu złożyłam zamówienie. jeszcze jakiś komplet obiadowy by się przydał tej firmy. U mojej siostry na stole prezentuje się pięknie.
egi

Postautor: Caira » 30 wrz 2016, 20:02

Ja kupowałam akurat poprzez stronę, bo było dla mnie najwygodniej. Ale bardzo szybko dotarły. I co najważniejsze świetnie się sprawdzają :)
Awatar użytkownika
Caira

Postautor: Katarzyna555 » 11 paź 2016, 10:44

Kupiłam zestaw garnków Gerlach w promocji i jestem zadowolona
http://www.nakrywamy.pl/
Katarzyna555

Postautor: bingos » 24 paź 2016, 21:40

Co do Ambition to sporo nowych akcesoriów tej marki, garnków i patelni w promocji jest teraz w marketach, a w szczególności w Carrefour. Skusiłem się na patelnię Taurus bo odlana z aluminium i wygląda solidnie. Jest ciężka. Na razie się sprawdza.
bingos

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie