Garnki Welmax-opinie

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Garnki Welmax-opinie

Postautor: MataHari » 04 lip 2014, 10:04

Witam, mam zamiar kupić zestaw garnków tej firmy na prezent ślubny i zbieram opinie. Czytałam już wiele pozytywnych opinii w internecie, ale chcę się upewnić. Ktoś z Was ma może garnki Welmax? Słyszeliście może coś o nich od znajomych?
MataHari

Re: Garnki Welmax-opinie

Postautor: Allin » 07 lip 2014, 18:47

Hej, osobiście nie mam doświadczenia ale koleżanka sprezentowała taki zestaw rodzicom, więc coś tam do mnie dociera. Generalnie opinie ok, kilka lat używane często i są zadowoleni. Ja osobiście nie gotuję i nie wiem czy bym się na coś takiego zdecydował;) Ogólnie rzecz mówiąc, jak ktoś lubi stać przy kuchence to prezent jak znalazł:)
Allin

Postautor: MataHari » 10 lip 2014, 10:23

Dzięki za opinię :) osoby, którym chcę to sprezentować uwielbiają stać przy garach heh :) Jedno z nich jest zawodowym kucharzem także myślę, że się spodoba :) Poczytałam też opinie innych użytkowników i jestem przekonana do zakupu :)
MataHari

Postautor: Allin » 11 lip 2014, 7:17

Nie ma za co. Podobno garnki to tylko jeden z wielu produktów, w ofercie mają też pościele, podobno też odkurzacze i jakieś akcesoria do spania. Ale tak jak wyżej - nie używam to ciężko mi się wypowiadać na temat jakości.
Allin

Postautor: MataHari » 14 lip 2014, 10:00

Allin pisze:
> Nie ma za co. Podobno garnki to tylko jeden z wielu produktów, w ofercie
> mają też pościele, podobno też odkurzacze i jakieś akcesoria do spania. Ale
> tak jak wyżej - nie używam to ciężko mi się wypowiadać na temat jakości.
Hmmmm....teraz zajrzałam na stronę Welmax i rzeczywiście widzę jeszcze sporo fajnych rzeczy...Nie wiem teraz czy może nie lepsza pościel satynowa- też wydaje się fajnym prezentem na ślub.
MataHari

Postautor: MataHari » 15 lip 2014, 9:59

Może ktoś poratuje? Nie wiem już czy garnki czy pościel im kupić? Gotować lubią tak jak pisałam, ale taka piękna pościel może bardziej wpisuje się w tematykę ślubu? ;)
MataHari

Postautor: Allin » 15 lip 2014, 15:49

MataHari pisze:
> Może ktoś poratuje? Nie wiem już czy garnki czy pościel im kupić? Gotować
> lubią tak jak pisałam, ale taka piękna pościel może bardziej wpisuje się w
> tematykę ślubu? ;)
jak dla mnie garnki odpadają - co to za pomysł, żeby na prezent gary kupować. Już lepsza ta pościel - jakiś elegancki, luksusowy komplet sam bym chciał dostać, może ktoś mnie poratuje? Może być od Welmax:D
Allin

Postautor: MataHari » 16 lip 2014, 9:57

No niby tak...ale oni uwielbiają gotować...Stąd wahanie. Chyba jednak zdecyduje się na pościel, a gary może na jakąś rocznicę ślubu :P :)
MataHari

Postautor: Allin » 17 lip 2014, 4:53

No bo taka prawda - pościel milion razy lepsza, a tak w pewien sposób szufladkujesz ludzi:)Z takiej poscieli sam bym się ucieszył, z garnków srednio. Może i ty znajdziesz w Welmax ie coś fajnego.
Allin

Postautor: MataHari » 17 lip 2014, 9:56

Dobra, postanowione, że jednak pościel satynowa na prezent, a gary sama pooglądam i może coś sobie sprawię :P :) Dzięki za pomoc. Może napiszę już po ślubie, dam znać czy prezent się podobał i czy zdecydowałam się sama na jakiś zakup z welmaxu. Pozdrawiam.
MataHari

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie