Garnki Welmax-opinie

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Garnki Welmax-opinie

Postautor: Allin » 18 lip 2014, 8:24

A kiedy ten ślub? A jak ktoś ucieknie spod ołtarza kto zgarnie pościel? (zamawiam poduchę):D
Allin

Postautor: luśka » 18 lip 2014, 14:01

ja jestem wierna tefalowi. jak dla mnie robi najlepsze naczynia, zwłaszcza patelnie. zawsze długo je mam, niesetety trzeba trochę zapłącic. ale za ostatnią, wełaśnie taką małą patelenkę dałam połowę mniej niz normalnie, kupiłam ja na storepedia.pl w ogóle świetna strona z rzeczami do domu, zwłaszcza do kuchni. maja mega fajne zniżki
luśka

Postautor: Allin » 21 lip 2014, 8:12

Właśnie, jako Polacy jesteśmy skazani na promocje i okazje:) Ja jak widzę coś drogiego to muszę przemyśleć zakup 5 razy. Chyba najlepsze są opinie innych do wyrobienia własnego zdania
Allin

Postautor: gratka » 09 sie 2014, 20:20

A ja tam postawiłam na garnki philipiaka. Są bardzo dobrze wykonane, trwałe i mają długą gwarancję.
gratka

Postautor: Sylwia_L » 16 sty 2015, 11:05

Będzie już ze dwa miesiące odkąd zamawiałam zestaw garnków do gotowania na parze ze strony www.agdchrosciel.pl. Dobra rzecz dla kogoś kto lubi zdrową kuchnię. Stal szlachetna, 8 elementów i zapłaciłam coś koło 8 dych. Tanio jak na tę jakość.
Sylwia_L

Postautor: Marta Kowalewska » 29 sty 2015, 23:20

gratka pisze:
> A ja tam postawiłam na garnki philipiaka. Są bardzo dobrze wykonane, trwałe
> i mają długą gwarancję.

Dziękuję za pozytywną opinię o naszej marce. Pozwolę sobie dodać, że naczynia Philipiak objęte są 20-letnią gwarancją. Trwałość, jakość i solidność wykonania od lat pozostaje ich najlepszą wizytówką.

Zachęcam do zadawania pytań, na wszystkie chętnie odpowiem.

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK
Marta Kowalewska

Postautor: kalina » 21 mar 2015, 11:26

A z czego one są zrobione?
kalina

Postautor: MataHari » 30 kwie 2015, 11:51

Allin pisze:
> No bo taka prawda - pościel milion razy lepsza, a tak w pewien sposób
> szufladkujesz ludzi:)Z takiej poscieli sam bym się ucieszył, z garnków
> srednio. Może i ty znajdziesz w Welmax ie coś fajnego.

Obiecałam, że napiszę jaka była reakcja na prezent, więc piszę- minęło sporo czasu więc można coś więcej powiedzieć. Wybrałam komplet satynowy w takim bordowym pięknym kolorze. Wizualnie bardzo im się spodobała- bałam się, że w praktyce się nie sprawdzi, że będzie "zimna" i nie będą zadowoleni, ale okazało się, że nie, że właśnie nie sprawia wrażenia zimna- podobno prawdziwa satyna jest bardziej miękka i ciepła. Prezent trafiony- minęło już wiele miesięcy, a podobno wygląda wciąż jak nowa :) Także wszyscy zadowoleni.
Ja tak jak mówiłam, zastanawiam się teraz nad jakimiś garnkami z ich oferty- nad takim podstawowym zestawem Premium. Podobno bardzo trwałe naczynia. O philipiaku też poczytam, ale póki co przeglądam ofertę welmaxu. :) Pozdrawiam.
MataHari

Postautor: marzimarzy » 28 lis 2015, 18:00

Siostra je ma i nie narzeka, jednak twierdzi, że niekoniecznie są rewelacyjne, kupiła w estawie i wielkości były nie takie jak zawsze, ale nie narzeka. Ja z mamą mamy garnki ze sklepu Dajar, ona ma Ambition zestaw, a ja mam Taurus i przypadły nam do gustu, myślę, że długo nam posłużą.
marzimarzy

Postautor: imiglikoska » 16 sie 2016, 3:47

Ja też mam garnki Welmax - sasiadka mnie na prezentacje wyciągnęła i obie kupiłyśmy , bo akurat garnków szukałam. Obie zadowolone do dziś a pół roku jak je mamy
imiglikoska

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie