Garnki Welmax-opinie

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Garnki Welmax-opinie

Postautor: Novy » 22 paź 2018, 20:22

imiglikoska pisze:Ja też mam garnki Welmax - sasiadka mnie na prezentacje wyciągnęła i obie kupiłyśmy , bo akurat garnków szukałam. Obie zadowolone do dziś a pół roku jak je mamy

To dobrze wam się trafiło, bo na prezentacjach to różne rzeczy sprzedają. Ja wolę normalne sklepy gdzie jest większy wybór i można przejrzeć oferty i modele. W ten sposób sam kupiłem loremis od ambition i jest również bardzo z nich zadowolony.
Novy

Postautor: grecia » 23 paź 2018, 9:23

Novy pisze:To dobrze wam się trafiło, bo na prezentacjach to różne rzeczy sprzedają. Ja wolę normalne sklepy gdzie jest większy wybór i można przejrzeć oferty i modele. W ten sposób sam kupiłem loremis od ambition i jest również bardzo z nich zadowolony.

Co nieco czytałam o tej firmie i chyba muszę się wybrać do jakiegoś sklepu stacjonarnego i zobaczyć jak prezentują się na żywo. Wiesz może gdzie je dostanę?
grecia

Postautor: Novy » 23 paź 2018, 13:12

grecia pisze:Co nieco czytałam o tej firmie i chyba muszę się wybrać do jakiegoś sklepu stacjonarnego i zobaczyć jak prezentują się na żywo. Wiesz może gdzie je dostanę?

Poświęciłem 5 minut swojego cennego czasu i proszę oto efekt mojej pracy ambition.pl/gdzie-kupic masz wszystkie sklepy gdzie dostaniesz ich produkty ;) A wgl to co chcesz kupować?
Novy

Postautor: doris9 » 24 paź 2018, 11:56

Novy pisze:
grecia pisze:Co nieco czytałam o tej firmie i chyba muszę się wybrać do jakiegoś sklepu stacjonarnego i zobaczyć jak prezentują się na żywo. Wiesz może gdzie je dostanę?

Poświęciłem 5 minut swojego cennego czasu i proszę oto efekt mojej pracy ambition.pl/gdzie-kupic masz wszystkie sklepy gdzie dostaniesz ich produkty ;) A wgl to co chcesz kupować?

w sklepie niedaleko mojego domu je widziałam, co sądzicie o garnkach loremis? zastanawiam się nad ich kupnem.
doris9

Postautor: Novy » 24 paź 2018, 13:54

doris9 pisze:w sklepie niedaleko mojego domu je widziałam, co sądzicie o garnkach loremis? zastanawiam się nad ich kupnem.

Jak trochę wyżej pisałem to mam te garnki w domu aktualnie. Ogólnie rzecz biorąc to wykonanie bardzo dobrze ze względu na stal nierdzewną. Do tego masz 3warstwowe dno i ogólnie ładnie sie prezentują jeżeli komuś na tym zależy.
Novy

Postautor: grecia » 24 paź 2018, 16:13

Novy pisze:Poświęciłem 5 minut swojego cennego czasu i proszę oto efekt mojej pracy ambition.pl/gdzie-kupic masz wszystkie sklepy gdzie dostaniesz ich produkty ;) A wgl to co chcesz kupować?

Dziękuję bardzo, że poświęciłeś swój cenny czas :) Szczerze mówiąc garnki proszą o wymianę, ale niestety patelnia też by się nadaje do wymiany
grecia

Postautor: Novy » 25 paź 2018, 18:19

grecia pisze:Dziękuję bardzo, że poświęciłeś swój cenny czas :) Szczerze mówiąc garnki proszą o wymianę, ale niestety patelnia też by się nadaje do wymiany

Nie ma problemu, wystawię jakoś fakturę :ugeek: Garnki w domu ważna rzecz. Szczególnie jak stare są poprzypalane. Jedzenie z takich to wątpliwa przyjemność. Zastanawiałaś się już nad jakimis konkretnymi modelami? Bo rozumiem, że Ambition na 100%?
Novy

Postautor: dara » 26 paź 2018, 5:44

A jakie modele są lepsze?
dara

Postautor: grecia » 26 paź 2018, 20:23

Dziękuję bardzo, że poświęciłeś swój cenny czas :) Szczerze mówiąc garnki proszą o wymianę, ale niestety patelnia też by się nadaje do wymiany[/quote]
Novy pisze:Nie ma problemu, wystawię jakoś fakturę :ugeek: Garnki w domu ważna rzecz. Szczególnie jak stare są poprzypalane. Jedzenie z takich to wątpliwa przyjemność. Zastanawiałaś się już nad jakimis konkretnymi modelami? Bo rozumiem, że Ambition na 100%?

Mam nadzieję, że wypłacę się za tą fakturę :) Masz rację, szkodą też, żeby stare garnki zabierały nam przyjemność z gotowania. Byłam dzisiaj w sklepie i chyba zdecyduję się na model selection, nawet moja mama sama zaczęła się zastanawiać nad wymianą garnków jak je zobaczyła
grecia

Postautor: grecia » 26 paź 2018, 20:24

dara pisze:A jakie modele są lepsze?

No właśnie dobre pytanie, czy są jakieś znaczące różnice między tymi modelami ? :roll:
grecia

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie