Garnki Welmax-opinie

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Garnki Welmax-opinie

Postautor: fiona » 27 paź 2018, 14:55

może różnica jest w samym wyglądzie? kurde nie wiem, dołączam się do pytania, najlepiej jakbym poznała opinie kogoś, kto przetestował oba :D
fiona

Postautor: fiona » 27 paź 2018, 14:59

ja nawet w wyglądzie nie widzę większych różnic, więc też bym się chciała dowiedzieć :D
fiona

Postautor: grecia » 29 paź 2018, 14:11

fiona pisze:ja nawet w wyglądzie nie widzę większych różnic, więc też bym się chciała dowiedzieć :D

No nie gadaj, bo rączkami i gałką się różnią i to znacząco, chyba że tylko ja zwracam na takie szczególiki uwagę :mrgreen:
grecia

Postautor: fiona » 30 paź 2018, 10:57

A poza tym jest jakaś różnica? :D
fiona

Postautor: Novy » 10 lis 2018, 18:07

fiona pisze:A poza tym jest jakaś różnica? :D

Nie sądzę. Zarówno modele selection jak i Loremis są wykonane ze stali nierdzewnej, mają 3 warstwowe dno i połwokę teflonową od Ambition. Różnica jest chyba jedynie w wyglądzie.

grecia pisze:Mam nadzieję, że wypłacę się za tą fakturę :) Masz rację, szkodą też, żeby stare garnki zabierały nam przyjemność z gotowania. Byłam dzisiaj w sklepie i chyba zdecyduję się na model selection, nawet moja mama sama zaczęła się zastanawiać nad wymianą garnków jak je zobaczyła

Stare garnki mogą Ci wręcz szkodzić jeżeli wciąż na nich gotujesz... Jak masz wybrane selection to kupuj ;) Przydadzą się na święta. Albo poczekaj na black friday to może jakąś przecenę ustrzelisz ;)
Novy

Postautor: kipper » 11 lis 2018, 20:29

Novy pisze:Nie sądzę. Zarówno modele selection jak i Loremis są wykonane ze stali nierdzewnej, mają 3 warstwowe dno i połwokę teflonową od Ambition. Różnica jest chyba jedynie w wyglądzie.

Też mi się tak zdaje, a wygląd to już każdy osobiście może sobie spersonalizować :P A to 3 warstwowe dno ma jakieś zalety?

Novy pisze:Stare garnki mogą Ci wręcz szkodzić jeżeli wciąż na nich gotujesz... Jak masz wybrane selection to kupuj ;) Przydadzą się na święta. Albo poczekaj na black friday to może jakąś przecenę ustrzelisz ;)

Racja, garnki w okresie świątecznym muszą być niezawodne, bo inaczej tylko nerwowo się robi i cała magia świąt znika. Dobrze mieć porządny sprzęt, a garnki selection na pewno się do nich zaliczają :p
kipper

Postautor: grecia » 13 lis 2018, 13:41

kipper pisze:Też mi się tak zdaje, a wygląd to już każdy osobiście może sobie spersonalizować :P A to 3 warstwowe dno ma jakieś zalety?

Oczywiście, że tak. Naczynia z takim dnem szybciej się nagrzewają i dłużej utrzymują ciepło dzięki czemu posiłek będzie dłużej ciepły

kipper pisze:Racja, garnki w okresie świątecznym muszą być niezawodne, bo inaczej tylko nerwowo się robi i cała magia świąt znika. Dobrze mieć porządny sprzęt, a garnki selection na pewno się do nich zaliczają :p

Moje garnki już zostały zamówione teraz czekam tylko na przesyłkę, aż zaczęłam robić porządek w szafkach dla nich :lol:
grecia

Postautor: kipper » 13 lis 2018, 21:07

grecia pisze:Oczywiście, że tak. Naczynia z takim dnem szybciej się nagrzewają i dłużej utrzymują ciepło dzięki czemu posiłek będzie dłużej ciepły

Hm, no to w sumie fajna sprawa, bo i energię można przoszczędzić gotując w takim garnku. A wiesz może ile czasu to ciepło trzyma?

grecia pisze:Moje garnki już zostały zamówione teraz czekam tylko na przesyłkę, aż zaczęłam robić porządek w szafkach dla nich :lol:

Który zestaw zamówiłaś ? :D Najlepiej pozbądź się starych, żeby nie kusiło ich używanie :P
kipper

Postautor: Novy » 15 lis 2018, 13:38

grecia pisze:Moje garnki już zostały zamówione teraz czekam tylko na przesyłkę, aż zaczęłam robić porządek w szafkach dla nich :lol:

Super, czyli teraz tylko czekać. Gdzie kupowałaś i jak duży zestaw?

kipper pisze:Hm, no to w sumie fajna sprawa, bo i energię można przoszczędzić gotując w takim garnku. A wiesz może ile czasu to ciepło trzyma?

W teorii coś tam zaoszczędzisz ale nie licz na miliony złotych oszczędności z gazu/prądu czy na co masz kuchenkę ;) Co do czasu trzymania ciepła to też zależy czy zastosujesz szczelną pokrywkę i jak ciepła była potrawa.
Novy

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie