Gdzie kupić dobre garnki do kuchni

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Gdzie kupić dobre garnki do kuchni

Postautor: sun » 08 sty 2017, 5:25

A co to za garnek? Ma jakies otwory? Pokażesz? Przydałoby mi się coś takiego :)
sun

Postautor: szyszka89 » 24 wrz 2017, 12:29

Garnków to nie widziałam ale przyznam, że wiele dodatków, sprzętów pomagających w kuchennych rewolucjach widziałam w sklepie internetowym na; leifheitsklep.pl , bardzo duży wybór fajnych produktów.
szyszka89

Postautor: karbi » 15 paź 2017, 5:33

W sklepie kuchnianawidelcu.pl jest spory wybór, ja mam juz od jakiegoś pół roku od nich i jestem zadowolona nic sie z nimi nie dzieje, nie opalają mi się. Garnek musi być solidny żeby c chwile ich nie wymieniać, a tutaj warto bo sa naprawde solidne
karbi

Postautor: Novy » 22 paź 2018, 20:19

Według mnie jak kupować w internecie to w sklepie autoryzowanego sprzedawcy danej marki. Chociaż ja swoje garnki od Ambition kupowałem w sklepie stacjonarnym, bo zastanawaiłem się pomiędzy ambition i loremis.
Novy

Postautor: grecia » 23 paź 2018, 9:20

Novy pisze:Według mnie jak kupować w internecie to w sklepie autoryzowanego sprzedawcy danej marki. Chociaż ja swoje garnki od Ambition kupowałem w sklepie stacjonarnym, bo zastanawaiłem się pomiędzy ambition i loremis.

W sumie ja tam wolę kupować takie rzeczy stacjonarnie, żeby zobaczyć jak się prezentują, "pomacać". Teraz szukam jakiegoś fajnego zestawu dla mojej mamy, bo ma urodziny niedługo no i garnki sobie zażyczyła :lol:
grecia

Postautor: Novy » 23 paź 2018, 13:07

grecia pisze:W sumie ja tam wolę kupować takie rzeczy stacjonarnie, żeby zobaczyć jak się prezentują, "pomacać". Teraz szukam jakiegoś fajnego zestawu dla mojej mamy, bo ma urodziny niedługo no i garnki sobie zażyczyła :lol:

Nie ma to jak zażyczyć sobie prezent i to jeszcze garnki :? Jak szukasz czegoś dobrego to możesz się do półki w sklepie z produktami Ambition skierować. Jakość dobra, produkty ładne - na prezent będzie jak znalazł.
Novy

Postautor: doris9 » 24 paź 2018, 11:53

Novy pisze:
grecia pisze:W sumie ja tam wolę kupować takie rzeczy stacjonarnie, żeby zobaczyć jak się prezentują, "pomacać". Teraz szukam jakiegoś fajnego zestawu dla mojej mamy, bo ma urodziny niedługo no i garnki sobie zażyczyła :lol:

Nie ma to jak zażyczyć sobie prezent i to jeszcze garnki :? Jak szukasz czegoś dobrego to możesz się do półki w sklepie z produktami Ambition skierować. Jakość dobra, produkty ładne - na prezent będzie jak znalazł.

a ile kosztują takie garnki? też bym sobie kupiła coś nowego, a nie mam milionów niestety :/ myślałam nad tefalem, ale jak mówicie, że te też są spoko, to może w końcu coś innego sobie sprawię :D
doris9

Postautor: Novy » 24 paź 2018, 13:58

doris9 pisze:a ile kosztują takie garnki? też bym sobie kupiła coś nowego, a nie mam milionów niestety :/ myślałam nad tefalem, ale jak mówicie, że te też są spoko, to może w końcu coś innego sobie sprawię :D

Wiesz... moja patelnia z tefala ostatnio jest już dawno na złomie... Niestety się nie sprawdziła, a selection patelnia póki co jest genialna. Jak chodzi o ceny to musisz sprawdzać w sklepach najlepiej :)
Novy

Postautor: grecia » 24 paź 2018, 16:17

Novy pisze:Nie ma to jak zażyczyć sobie prezent i to jeszcze garnki :? Jak szukasz czegoś dobrego to możesz się do półki w sklepie z produktami Ambition skierować. Jakość dobra, produkty ładne - na prezent będzie jak znalazł.

No cóż moja mamusia jest bardzo wymagającą kobietą jak widać :lol: Co jak co prezentują się bardzo ładnie jak widziałam w internecie no i chyba bez problemu można też je co jakiś czas wrzucić do zmywarki co nie ?
grecia

Postautor: Novy » 25 paź 2018, 18:30

grecia pisze:No cóż moja mamusia jest bardzo wymagającą kobietą jak widać :lol: Co jak co prezentują się bardzo ładnie jak widziałam w internecie no i chyba bez problemu można też je co jakiś czas wrzucić do zmywarki co nie ?

Właśnie widzę, wymagająca kobita i do tego wie co dobre. Co do zmywarki to spokojnie możesz je do niej wsadzać. Tak samo jak używać na indukcji.
Novy

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie