Dobra patelnia

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Dobra patelnia

Postautor: benia » 30 cze 2018, 21:13

Ostatnio przekonuję się że nie ma tu co oszczęzać pieniędzy... Wg mnie tefal jednak kroluje...
Awatar użytkownika
benia

Postautor: pipi » 04 lip 2018, 10:54

Wszystko zalezy od potrzeb i od tego jak często gotujemy itd, na przykład niedawno nie miałam zupełnie czasu gotować, zamawiałąm jedzenie. Ostatnio zamawiałam pyszne krewetki z Hurry Up Shrimp w Krakowie. Jedne z najlepszych jakich w ogóle można jeść!
pipi

Postautor: fable » 20 lip 2018, 17:55

Na patelni nie warto oszczędzać i dobrze jest mieć przynajmniej dwie, czyli jedną z grubym dnem, na przykład grillową, i cieńsza do przygotowania czegoś na szybko. Jeśli ktoś szuka dobrej patelni to polecam zajrzeć na naczynia.olkusz.pl/patelnie
fable

Postautor: Mcasinka » 25 lip 2018, 10:21

Też jestem tego zdania bo to się predzej czy pozniej odbije na jakosci... wiec po co? Ale teraz w sumie jak tak sobie porownuje ceny to nie sa jakos zabojcze. W salonie agaty maja dobre patelnie teflonowe w tym tez takie typowo chociazby pod naleśniki w dobrych cenach. wiec spokojnie mozna dostac dobry produkt w rozsadnej cenie - kwestia przejrzenia ofert
Mcasinka

Postautor: bohdanek » 15 sie 2018, 10:26

Ja lubię patelnie z powłoką nieprzywierającą, ponadto mam niestety wrzody na żołądku i jedyne patelnie na jakich mogę piec to patelnie teflonowe. Dużą ofertę patelni widziałem na stronie naczynia.olkusz.pl/patelnie, moja żona zaopatruje nas w tym sklepie, bo leniuszek nie lubi jeździć na zakupy :D Nie mogę piec na oleju dlatego dla mnie najlepsze są teflonowe.
https://naczynia.olkusz.pl/
bohdanek

Postautor: Novy » 22 paź 2018, 20:14

Dla mnie dobra patelnia to must have bo bardzo często smażę mięso. Także przerobiłem już wielu producentów teflonowych patelni i w ubiegłym miesiącu dostałem w prezencie patelnię Selection od Ambition i powiem, że póki co sprawdza się wyśmienicie. Po pierwsze potrójne dno sprawia, że mogę wyłączyć kuchenkę (mam elektryczną) i mięso cały czas się smaży i pozostaje ciepłe przez dużo dłuższy czas niż na zwykłej jednowarstwowej. Po drugie mogę wrzucić ją do piekarnika i zapiec ser na mięsie na przykład (czy tam na całym daniu), a po trzecie po prostu super wygląda.
Novy

Postautor: grecia » 23 paź 2018, 9:17

Novy pisze:Dla mnie dobra patelnia to must have bo bardzo często smażę mięso. Także przerobiłem już wielu producentów teflonowych patelni i w ubiegłym miesiącu dostałem w prezencie patelnię Selection od Ambition i powiem, że póki co sprawdza się wyśmienicie. Po pierwsze potrójne dno sprawia, że mogę wyłączyć kuchenkę (mam elektryczną) i mięso cały czas się smaży i pozostaje ciepłe przez dużo dłuższy czas niż na zwykłej jednowarstwowej. Po drugie mogę wrzucić ją do piekarnika i zapiec ser na mięsie na przykład (czy tam na całym daniu), a po trzecie po prostu super wygląda.

Czyli rozumiem, że nic do niej nie przywiera, a gotowanie na niej to sama przyjemność ? A możną ją wrzucić do zmywarki ?
grecia

Postautor: Novy » 23 paź 2018, 12:59

grecia pisze:Czyli rozumiem, że nic do niej nie przywiera, a gotowanie na niej to sama przyjemność ? A możną ją wrzucić do zmywarki ?

A to są jeszcze takie patelnie i garnki których nie można myć w zmywarkach ? :o przy produktach z Ambition to takich problemów nie ma. Możesz spokojnie to prać w zmywarce.
Novy

Postautor: doris9 » 24 paź 2018, 11:42

też się zastanawiałam nad zakupem patelni selection, bo widziałam ją w sklepie koło swojego domu, ale wolałam najpierw o niej poczytać. czyli nie macie żadnych zastrzeżeń? bo cenowo wygląda super no i jest ładna, a to też dla mnie ważne :p
doris9

Postautor: Novy » 24 paź 2018, 14:05

doris9 pisze:też się zastanawiałam nad zakupem patelni selection, bo widziałam ją w sklepie koło swojego domu, ale wolałam najpierw o niej poczytać. czyli nie macie żadnych zastrzeżeń? bo cenowo wygląda super no i jest ładna, a to też dla mnie ważne :p

Wygląd patelni jest dla Ciebie ważny ? Z ciekawości zapytam: dlaczego? :? Ogólnie rzecz biorąc to jest multifunkcyjny sprzęt. Smażysz, zapiekasz możesz myć myć w zmywarce.
Novy

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie