Jaki piekarnik do kuchni?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Jaki piekarnik do kuchni?

Postautor: Hankos » 27 sty 2018, 22:40

Dokładnie tak - piekarnik musi odpowiadać potrzebom danej rodziny inaczej lipa. Jak interesuje Cie coś lepszego to zobacz na nowość Amica EB7521B już z czyszczeniem pyrolitycznym na pokładzie.
Hankos

Postautor: ganna » 05 lut 2018, 6:05

Ja musiałam kupić dość mały piekarnik, bo kuchnie mam niewielką. Ale w pieczeniu różnicy mi to w sumie nie robi.
ganna

Postautor: JoannaKAr » 28 lut 2018, 21:52

ganna a to opłąca się kupować piekarniki o jakiejś mniejszej pojemnosci niż standardowe 65 litrów?? Te mniejsze wcale nie zajmują jakoś mniej miejsca, a zawsze trochę traci się z ich użyteczności. Ja też mam niedużą kuchnię ale spokojnie zmieściłam 65-cio litroy piekarnik Amici i mam m.in. pyrolize itp.
JoannaKAr

Postautor: psiuch » 01 mar 2018, 12:15

To zależy ile razy chcesz używać tego piekarnika, czasami bywa i tak, że nie ma czasu ani piec ani gotować, tak jak u mnie no i muszę Ci powiedzieć, ze ja osobiście najczęściej zamawiam jedzenie, i to takie fajne w Hurry Up Shrimp i jestem bardzo zadowolona, zawsze świeże i pyszne.
psiuch

Postautor: stawwka » 17 mar 2018, 0:03

[quote="Hankos"]Dokładnie tak - piekarnik musi odpowiadać potrzebom danej rodziny inaczej lipa. Jak interesuje Cie coś lepszego to zobacz na nowość Amica EB7521B już z czyszczeniem pyrolitycznym na pokładzie.[/quote]
Jakie ten model o którym piszesz ma czyszczenie?
stawwka

Postautor: Burki » 24 mar 2018, 13:18

W specyfikacji produktu powinieneś to mieć napisane. Akurat Amica ma to dobrze i przejrzyście rozpisane na swojej stronie internetowej. A jak nie wiesz to zadzwon i tyle:)
Burki

Postautor: Summa » 29 mar 2018, 11:49

Kurcze w przypadku Amici to za całkiem rozsądne pieniądze można kupić piekarnik i z pyrolizą i z miękkim domykaniem i z teleskopowymi prowadnicami.
Summa

Postautor: JOhn » 06 kwie 2018, 21:26

Z jednej strony tak, a z drugiej trzeba jednak poszukac tego na czym ci zależy a nie brać z łapanki pierwszy lepszy. I nie ma znaczenia czy to Amica czy inny
JOhn

Postautor: Jareckip » 21 kwie 2018, 21:03

Tak piszecie o tej Amice a ktoś wie co to znaczy oznaczenie Studio przy części ich nowych piekarników??? Pod kątem funkcji wyglądają na prawdę refelka te piekarniki ale np czym to sie różni od IN?
Jareckip

Postautor: Je-dy-ny » 27 kwie 2018, 21:52

Pewnie jakimiiś innymi lub nowymi zupełnie funkcjami. Porównaj sobie jakies wybrane modele tych piekarników i sam zobaczysz
Je-dy-ny

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie