Jak zrobić smaczne Spaghetti

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Jak zrobić smaczne Spaghetti

Postautor: Ertina » 09 sty 2018, 1:42

Od jakiegoś czasu testuję przepisy z najlepszewkuchni.pl ten konkretny znajdziesz pod "Spaghetti z boczkiem i czosnkiem". Ogólnie nie ukrywam, że mistrzem kuchni nie jestem, ale powoli się uczę i coraz lepiej mi wychodzi :P
Ertina

Postautor: gaja » 14 sty 2018, 22:34

chciałam się tylko pochwalić, że wczoraj zrobiłam na obiad to spaghetti z boczkiem z najlepsze w kuchni i wyszło przepysznie! miało być na dwa dni, ale wszystko poszło w sobotę :D
gaja

Postautor: olaa6 » 03 maja 2018, 10:22

Ja akurat za makaronami nie przepadam, ale za to bardzo bardzo lubię ryby i jem jak najczęśćiej się da :) Na bardzo smaczne natrafiłąm w Funky Fish w W-wie
olaa6

Postautor: alutka » 05 maja 2018, 14:30

A ja bardzo lubię krewetki więc jeśli spaghetti to tylko z krewetkami. W ogóle dania z krewetkami mi bardzo pasują. Ostatnio zamawiałam pyszne krewetki z Hurry Up Shrimp w Krakowie. Jedne z najlepszych jakich w ogóle można jeść!
alutka

Postautor: benia » 30 cze 2018, 21:15

Podsmażam mięso, z cebulką, potem dodaję pomidory, albo z puszki, albo świeżo pokrojone. No i oczywiście przyprawy, wg mnie podstawą i w dużej ilości jest oregano z turcji, z knorrowskiej serii mono.
Awatar użytkownika
benia

Postautor: tom-bezlada » 01 lip 2018, 14:33

Witajcie,
warto sprobować dodać pomidory malinowe. Choć może to wydawać się trochę niekonwencjonalnym pomysłem to dodają charakteru potrawie. Świetnie komponują się z makaronem pełnoziarnistym.
tom-bezlada

Postautor: Theila » 30 lip 2018, 5:27

U mnie często jest spagetti bolonskie. Przy tej potrawie najważniejszy jest dobry sos, więc nie oszczędzam na pomidorach z puszki i przyprawach - u mnie tylko Majeranek z Krajów Śródziemnomorskich od Knorr i Oregano z turcji. Dodaję trochę zeszklonej cebuli i oczywiście dobre jakościowo, nie garmażeryjne mięso mielone.
Theila

Postautor: Nela » 30 lip 2018, 21:36

Zawsze się zastanawiam ile tych przypraw jest z różnych krajów. Znasz jeszcze jakieś z tej serii? Majeranek mam, świetny. :)
Nela

Postautor: sun » 31 lip 2018, 1:04

Zobacz tutaj masz wszystkie: knorr.pl/produkty/mono
sun

Postautor: drabka » 25 paź 2018, 13:51

Ja robię na rożne sposoby z zazwyczaj z mięsem sosem pomidorowym, tylko makaron musi byc dobrej jakości jak np. włoski arrighi. Oczywiście do tego musi być parmezan.
drabka

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie