Jaki sprzęt warto mieć w kuchni?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Jaki sprzęt warto mieć w kuchni?

Postautor: kipper » 08 lis 2018, 22:27

Novy pisze:Wygląd to już subiektywna ocena. Tak czy siak ambition z garnków robi obydwie linia równie dobrze także wybór to już tylko kwestia gustu. Patelni natomiast ma kilka rodzai, bo są też takie z kamienną powłoką z serii nature.

Ooo, ta seria nature wymiata :D Jest rewelacyjna. Masz może coś z niej ?

Novy pisze:Jak chodzi o budowę, wykonanie i materiały to są dokładnie takie same. Z nierdzewki z technologią teflonu ambition i trójwarstwowym dnem. Wybierz te które bardziej ci się podobają albo które lepiej pasują do Twojego budżetu :)

Dobrze że jest stosowany ten teflon to nie ma obawy że porysujemy albo coś nam się przypali, a potrójne dna to już w ogóle super, bo ciepło długo trzymają :P
kipper

Postautor: fable9 » 02 sty 2019, 19:03

Sprzęt w kuchni może być bardzo zróżnicowany i rzeczywiście można trafić na wiele ciekawostek. Polecam zajrzeć na naczynia.olkusz.pl/akcesoria-kuchenne lub na toys4boys.pl/362-prezent-dla-dziewczyny
fable9

Postautor: Martelia » 08 maja 2019, 16:44

My jesteśmy właśnie na etapie urządzania naszego mieszkania, kuchnia zamówiona u stolarza, nie mogę się już doczekać efektu końcowego. Sprzęt mamy głównie z Electroluxa, szczególnie jestem ciekawa piekarnika, bo postawiliśmy na duży piekarnik z serii 600 FLEX SurroundCook - podobno można na nim piec jednocześnie na trzech poziomach, więc dla mnie, pracującej mamy to idealne rozwiązanie, bo oszczędza to czas :) Ktoś z Was może go używa? Ciekawa jestem opinii
Martelia

Postautor: kamaśka » 28 maja 2019, 13:37

W kuchni sprzętu nigdy za wiele, ale myślę że najważniejsze są meble, bo przecież gdzieś trzeba przygotować jedzonko a potem zjeść. W naszej kuchni mamy meble firmy Wiór Płyt z Wyszkowa. Były robione na wymiar dokładnie do warunków jakimi dysponujemy i zapewne dlatego tak dobrze się sprawdzają.
kamaśka

Postautor: Melasia » 31 maja 2019, 18:39

Ja mam ten 600 FLEX SurroundCook <3 Kocham! Ostatnio piekłam siostrze ciasta na chrzciny i zaoszczędziłam wiele godzin wsadzając do pieca wszystko razem. :)
Melasia

Postautor: Marusza » 31 maja 2019, 19:43

Bardzo niedawno zastanawiałam się jaką zywarkę Electroluxa wybrać. Zdecydowałam się się na MaxiFlex z dodatkowym koszem, żeby zmieściło się więcej rzeczy. Tak rozmyślałam i w sumie to najlepsze dla nas rozwiązanie bo mamy dosć często gości a nie miałam ochoty wiecznie ładować i wyjmować naczyn. Teraz robie to przy jednym podejściu
Marusza

Postautor: mandarynka » 31 maja 2019, 19:46

I to się równo piekło? Jakim cudem?
mandarynka

Postautor: pataczka » 01 cze 2019, 10:55

Powiem wam, ze podziwiam te sprzety. Są mega nowoczesne i cuda mozna w nich zrobić. Tak jak ta funkcja Hob2Hood też w electroluxie. Chce meża namówić na taki okap zintegrowany z płytą indukcyjną. Niby okap nie ejst w kuchni najważniejszym sprzętem ale bardzo ułatwia życie.
pataczka

Postautor: mariana » 25 cze 2019, 7:00

A co to za funkcja? napiszesz coś więcej? dla mnie akurat okap jest ważny, bo mam w planie kuchnię otwartą na salon.
mariana

Postautor: gienka » 25 cze 2019, 12:11

No właśnie pytanie tylko czy w takiej otwartej kuchni okap nie hałasuje za bardzo.
gienka

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie